Робота продавцем: на який графік можна розраховувати?

Торгівля сьогодні є однією з найпопулярніших галузей, і навіть якщо в місті важко знайти перспективну роботу, то влаштуватися продавцем шанси є у всіх. А що обіцяє така робота і за яким графіком доведеться працювати, розглянемо прямо зараз.

Особливості роботи

Ця професія була однією з найбільш затребуваних з давнини, а сьогодні вона стала ще більш популярною, адже, крім звичайних офлайн-магазинів, з’явилися ще й онлайн. Якщо вас цікавить вакансія продавець Івано Франківськ може запропонувати немало вакансій. Для цього потрібно лише зайти на OLX Робота та вибрати відповідну.

Професія продавця не така проста, як може здатися з першого погляду, і вимагає від кандидата певних скілів ⎼ комунікабельність, стресостійкість, креативність, гнучкість, вміння працювати з запереченнями, дисциплінованість. Також хороший продавець повинен відмінно розбиратися в товарі, і велика ймовірність, що його графік роботи буде плаваючим.

Особливості графіка

Графік роботи продавців великою мірою залежить від графіка роботи торгової точки. Якщо це магазини в гіпермаркетах, цілком можливо, що доведеться працювати до закриття самого центру, тобто до 22.00. Невеликі магазинчики можуть бути відкриті до 18.00, 19.00 або 20.00. Але врахуйте, що за КЗпП трудовий час не повинен перевищувати 40 годин на тиждень. Тому якщо магазин працює по 12 годин 7 днів на тиждень, обов’язково повинні бути змінники.

І одним із найважливіших завдань адміністрації є скласти грамотний графік виходу змін, щоб він не порушував КЗпП. У ньому враховуються:

  • кількість виходів;
  • час початку, закінчення роботи, а також обідньої перерви;
  • час перезмінювання;
  • вихідні, а також додаткові дні відпочинку;
  • порядок виходу працівників.

Цей графік зазвичай складають раз на квартал, і кожен продавець повинен бути ознайомлений з ним за місяць до введення.

Робота продавцем може здатися дуже простою, але це не зовсім так. Крім того, дуже часто ця професія передбачає плаваючі вихідні та роботу до пізнього часу.

banner

Залишити відповідь