Що можна дізнатися, почути і побачити в новому альбомі "Патроничів". Рецензія

Івано-франківський рок-гурт «Патроничі»  анонсував вихід в Інтернеті свого нового альбому  «Знаєш. Чуєш. Бачиш». Послухати його можна буде 17 лютого. А поки що розповідаємо,   на що саме очікувати, в огляді від Ogogo.if.ua.  

Перше, що можна сказати про “Знаєш. Чуєш. Бачиш”, – тут багато “важкого звучання”. Як і неодноразово обіцяли самі  музиканти, альбом вийшов драйвовим.  У ньому всього десять пісень,  в кожній  домінують виразні гітарні партії. Але не бракує властивої “Патроничам” милозвучності.

Тут можна знайти абсолютно нові композиції, а також впізнати кілька тих, які вже виконувалися на концертах гурту .

Що ж до настрою, то в альбомі багато драматизму і менше тієї підліткової безтурботності, як у дебютному «Поки молоді», і світлої ліричності, як в «Акустиці на Вежі».

Збірка починається тужливою піснею “Нью-Йорк” про втечу  і плани, які не здійснилися.  Далі – запальний трек “Бензин”. Його приспів “Я не боюсь сотні зим, ти моє паливо, ти мій бензин” міг би бути хорошим слоганом для реклами пального. Особливо зимового.

Динамічність “Бензину” переходить у “Festival Song”. Пісня, що вселяє життєствердний та відчайдушний настрій,   має всі шанси стати справжнім літнім хітом.  Вона налаштовує на  пригоди, і її добре було б слухати  в автомобілі у дорозі до них. Будемо сподіватися, що її крутитимуть по радіо.

Очікувано, багато композицій про кохання. Правда, тут вони скоріше  про божевілля, до якого воно може довести,  і з’ясовування стосунків: «Їде дах», «Не пий мою кров»,  «Фатальні помилки». Можна припустити, що ці треки послужать вдалим  супроводом для  складних етапів в особистому житті. Чи акомпанементом для сімейних сварок.

Приспів “Фатальних помилок”  точно не залишить байдужими любителів живої природи: “Хитра,  як лисиця,мудра, як сова, ти граційна, як кішка, а насправді – змія”.

Дещо абстрактний зміст несуть композиція “Знаєш. Чуєш. Бачиш”, яка дала назву альбому, та заключна “Допоможи мені”.  Це означає, що кожен, прослуховуючи їх,  знайде щось співзвучне своєму душевному стану.

Якщо в попередній збірці можна було почути гуцульські мелодії  та мотиви танго, то в новій цікавими музичними прийомами є використання електронних семплів,  елементи ска-панку (“Не пий мою кров”) та скрипкові партії (“Листи”).

патроничі2

Робота над другим повноформатним альбомом “Патроничів” тривала з листопада минулого року. Записували “Знаєш.Чуєш. Бачиш” на новій для гурту студії “Frost Magnetic Records”.

Дізнатися більше про результат їхньої праці та почути альбом можна буде вже 17 лютого на офіційних інтернет-ресурсах “Патроничів”. А побачити, як музиканти  виконують нові пісні,  – під час їхнього весняного туру.  У березні планують виступити у Луцьку, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Хмельницькому.  Квитки на концерт в їхньому рідному місті, який відбудеться 16 березня у “Panorama Pub”, вже надішли у продаж.

Наразі “Патроничі” оприлюднили тизер свого нового альбому:

banner

Залишити відповідь