Що потрібно знати про процедуру збільшення губ: поради франківської косметологині (ФОТО)

Усі жінки завжди хочуть виглядати неймовірно. Тому не дивно, що з року в рік процедура зміни форми губ стає щораз популярнішою.

Про те, яка перевага цієї процедури, наскільки вона популярна серед франківок та які протипоказання для проведення контурної пластики губ поділилися з OGOGO! у місцевому салоні краси “ЮКО”.

У салоні процедуру зміни форми губ проводить косметологиня із більш ніж 10-річним стажем роботи Наталя Адамович. Вона розповіла, що спочатку проводять процедуру обезболення, зазвичай анестетиком, за 20-30 хвилин до проведення контурної пластики. Після у губи вводять ін’єкцію – гель на основі гіалуронової кислоти, об’єм якої залежить від бажань клієнтки: чи вона хоче лише трохи додати припухлості губам, чи значно збільшити їхній розмір.

“Є, звісно, клієнтки, які не знають слова “досить”. Я надаю перевагу природності, тому намагаюся відмовити клієнток, які хочуть все більші і більші губи”, – каже косметологиня.

губи4

Наталя Адамович зазначила, що є протипоказаннями для проведення процедури, тому кожна клієнтка підписує інформаційну згоду, в якій зазначено, що не можна робити до і після процедури, і яким клієнтам вона протипоказана. Не можна проводити процедуру зміни форми губ, коли є підвищена температура тіла, герпес, а абсолютними протипоказами є імунні захворювання, цукровий діабет, гіпертонічні хвороби, психоневрологічні захворювання та епілепсія. Внаслідок процедури виникає набряклість на 2-3 день, болі та можуть залишитися синяки.

губи1

В “ЮКО” також зізнаються, що ця процедура щоразу стає більш популярною серед іванофранківок. У середньому 7 дівчат і жінок від 20 років наважуються щомісяця на цю процедуру. Дівчата, зазвичай, надають перевагу процедурі зі збільшення губ, а жінки – контурній пластиці та зволоженню губ. Адже, чим старшою стає жінка, тим губи робляться сухішими, відтінок стає синювато-сірим, а гіалуронава кислота не тільки додає об’єму, а й робить відтінок губ рожевим. Окрім цього, серед переваг процедури, що губи не тріскають на морозі, а контур “поправляє” мімічні зморшки, зникають також носогубні складки.

Вартість такої процедури сягає 3 тисяч 600 гривень і більше.

 

 

banner

Залишити відповідь