Стильно та безпечно: які сонцезахисні окуляри личитимуть вашому типу обличчя (ФОТО)

Окуляри не тільки захищають очі та шкіру навколо них від сонячних променів, а й є аксесуаром, який підкреслює ваш стиль. Тож до їх вибору слід ставитися прискіпливо. PR-менеджерка національної мережі оптик «Люксоптика» Наталія Яковецька розповіла читачам Огого!, на що слід звертати увагу при виборі окулярів та які більше личать до тієї чи іншої форми обличчя.

За якісним товаром вона радить звертатися у фірмові магазини або спеціалізовані оптики з багаторічною історією і доброю репутацією. Непогано мати кілька окулярів, що дозволяють брендові лінійки та ціни.

«Наприклад, Casta – український молодіжний бренд, який орієнтується на стильних  хлопців і дівчат, що мають в своєму арсеналі кілька пар абсолютно різних оправ і вміють надати своєму образу настрою. Виробник пропонує окуляри з міцного пластику і полікарбонатними лінзами за ціною від 499 гривень», – прокоментувала пані Наталя.

Загалом у лінійці будь-якого бренду є недорогі моделі та окуляри класу люкс.

«Модний асортимент-2017 дозволяє без проблем підібрати окуляри під кольорову гаму гардеробу і під настрій. В одній моделі ви зможете виглядати ексцентричним, в іншій – солідним і діловим», – зауважила жінка.

Пані Наталія особливу увагу радить надавати вибору сонцезахисних окулярів для дітей, адже до 10 років очі дуже чутливі.

«Необхідно купувати окуляри з маркуванням сонцезахисного фільтра 3-4. Лінзи окулярів для дітей повинні бути коричневого або сірого кольору. Правильно підібрані сонцезахисні окуляри стануть хорошим другом вашій дитині і захистять його ніжні очі від інтенсивного сонячного випромінювання», – прокоментувала вона.

Важливо, щоб окуляри вам личили. Це залежить від форми обличчя.

Наприклад, людям з округлою формою обличчя потрібно розмежувати область очей і щік. Модель повинна здаватися злегка витягнутою, щоб прибрати уявну повноту в області вилиць. З цим впораються окуляри з квадратною оправою, «метелик» та модель Wayfarer.
Слід уникати округлої форми лінз і тонкої оправи.

Особам з квадратним обличчям будуть личити круглі і овальні сонцезахисні окуляри, які візуально його витягнуть. Не варто використовувати моделі з квадратними оправами.

Головне завдання для власників обличчя прямокутної форми – це врівноважити масивне підборіддя. Окуляри «метелик» і Wayfarer візуально згладять і урівноважать нижню частину обличчя.
У цьому випадку слід відмовитися від моделей з маленькими округлими лінзами.

Форма обличчя «серце». Щоб збалансувати широку верхню і вузьку нижню частини обличчя, слід зробити акцент на очі та скроні. Окуляри «котяче око» посилять акцент верхньої частини обличчя і очей. Окуляри «Авіатор», дублюючи форму вилиць, візуально розширять нижню частину обличчя.
У цьому випадку будуть невдало виглядати громіздкі моделі оправи з великою кількістю декоративних елементів.

До речі, завдяки новітнім технологіям проблему поєднання звичайних сонцезахисних окулярів з можливістю корекції зору вдалося повністю вирішити. Практично в кожній оптиці можна придбати сонцезахисні окуляри з діоптріями. Вони дозволять захиститися від згубних сонячних променів, при цьому гострота зору залишиться на належному рівні. Купувати такий виріб краще всього в спеціалізованих пунктах продажу, бо купівля на ринку не гарантує якість товару, а це небезпечно для здоров’я очей.

 

banner

Залишити відповідь