ТОП-5 причин, чому засмагати у солярії - крута ідея (ФОТО)

Подобатися собі у дзеркалі – означає бути задоволеною життям людиною. Звісно, коли тіло має гарну рівномірну засмагу, відображення у дзеркалі подобається більше.

На жаль, ніжитися під сонечком часто не дозволяє клімат, час чи фінанси. А виглядати привабливою чи привабливим хочеться завжди. 

Альтернатива – солярій.

Попри те, що процедура є популярною як серед чоловіків, так і серед жінок, такий вид засмагання багато людей людей вважають нездоровим.

Команда франківської студії засмаги “LIA” для читачів і читачок Огого! розвіяла міфи та виділила ТОП-5 причин, чому відвідувати солярій – крута ідея.

1. Засмагати – корисно. Останні дослідження американських учених довели – найбільший ризик отримати серйозні проблеми зі шкірою у людей, які не засмагали тривалий час. Вітамін D не потрапляє у шкіру, тому вона змінюється, з’являються хвороби.

Крім того, сонце – це найкращий дезінфектор. Воно вбиває усі шкідливі бактерії.

Солярій же працює, як сонце, але забирає набагато менше часу. Зробіть подарунок своїй шкірі – їй потрібен вітамін D і захист!

2. Під час засмагання покращується настрій, самопочуття. Це також доведено науково.

Під впливом ультрафіолету виділяється не тільки вітамін D, але й ендорфіни – гормони щастя. Через те, що восени, зимою та навесні в Україні мало сонячного світла, виникають сезонні депресії.

А під дією сонечка чи солярію у людини піднімається настрій. Вона легше себе почувається після важкого робочого дня, виділяється серед оточення.

Людина з хорошою засмагою та настроєм відчуває себе впевнено і переможно.

3. У солярії процес засмагання контрольований. Людина отримує ту дозу ультрафіолету, до якої її шкіра готова.

4. Це чудова можливість зробити собі подарунок до свята, наприклад, 8 Березня. Гарна засмага – чудове доповнення будь-якого образу.

5. За кілька днів настане весна. Це період, коли дівчата та хлопці роздягаються, відчувають себе більш вільними. Засмагле тіло все ж виглядає красивішим, ніж зимова блідість.

солярій-5053

Щоб засмага була не тільки красивою, але й здоровою, важливо дотримуватися культури засмагання, наголошують у франківській студії засмаги “LIA”.

Солярій – це не панацея. У всьому повинна бути міра. Людині корисно засмагати, але погано згорати.  Тому перед сеансом обов’язково треба проконсультуватися з адмінстратором студії засмаги. Він допоможе визначити ваш тип шкіри та кількість необхідних хвилин у солярії.

Засмагати краще зі спеціалізованою косметикою. Професійні засоби не тільки захистять вашу шкіру, але й нададуть їй глянцевого відтінку. У студії засмаги вам допоможуть обрати якісні зволожуючі креми.

Очі людини у солярії мають захищати окуляри, а волосся – шапочка.

Окрім того під час засмагання потрібно використовувати маленькі накладки для родинок і використовувати спеціальні наліпки для грудей.

Загорати топлес – шкідливо. Через соски ультрафіолетові промені потрапляють одразу у кровоносні судини і нервові закінчення. Потрапляючи у кров ультрафіолет може змінювати її склад.

Малюнки на тілі під час засмагання також потрібно закривати або змащувати спеціальними засобами. Татуювання може вигоріти під дією ультрафіолету, а нещодавно нанесене – потекти.

І найголовніше – варто пам’ятати, що шкірі потрібен відпочинок. Часто люди думають, що якщо ходитимуть засмагати кожного дня, то засмаги буде дуже багато. Насправді це не так. Якщо засмагати щодня, шкіра не встигає відновитися і просто згорає.

Варто зауважити, що є протипоказання для засмагання.  Категорично заборонено відвідувати солярій одразу після косметологічних процедур, вагітним жінкам, людям, які приймають антибіотики, мають запалення, відкриті рани  чи якщо є заборона лікаря.

Не рекомендують лікарі відвідувати студії засмаги неповнолітнім.

Якщо протипоказань у вас нема, а бажання мати гарну засмагу є, вам допоможуть у студії засмаги «LIA».

Адреси: місто Івано-Франківськ, вулиця Незалежності, 4(4 поверх, офіс 418), 050 614 2191

Площа Ринок, 18А, 095 618 8303

Вулиця Північний бульвар, 2а, ТРК “Панорама Плаза” 3-й поверх, 050 024 0131.

 

banner

Залишити відповідь