Це занадто мило: як виглядали б діснеївські принцеси та лиходії у дитинстві

Ми звикли бачити героїв діснеївських мультфільмів вже у дорослому віці. А художник Алекс Пік уявив, якими кумедними немовлятами вони могли б бути й втілив ідею у своїх малюнках, від яких посмішка сама з’являється на обличчі.

Джерело :інстаграм Алекса Піка

Алекс Пік відомий своїми ілюстраціями, на яких він переосмислює героїв мультфільмів Disney: людей уявляє персонажами повнометражних фільмів, тварин наділяє людською зовнішністю. Цього разу принцеси, русалки та лиходії на його малюнках стали милими немовлятами, пише 24 тв.

Художник надихнувся роботами фотографині Карен Марі, яка спеціалізується на дитячих фотосесіях. Жінка раніше робила фото, на якому малюки спали в образах принцес. Алекс Пік був такий вражений цією серією, що не зміг пройти повз і створив власну інтерпретацію. Вгадаєте, хто є хто на цих малюнках?

Малюки в образах принцес / Фото bellybeautifulportraits

8 відомих діснеївських принцес, яких ви точно впізнаєте / Зображення apicollodraws

Художник також надихнувся іншим фото, трохи переробив його та випустив ілюстрацію на підтримку руху Black lives matter зі словами: “Колір не має значення! Важливе життя! Для мене, як для художника і людини, різноманітність – це основа всього!”

Малюки в образах принцес / Фото bellybeautifulportraits

Ілюстрація на підтримку руху Black lives matter / Зображення apicollodraws

Згодом настала черга й відомих лиходіїв, яких Алекс Пік також уявив як звичайних немовлят. Він виклав цю ілюстрацію на свою сторінку в інстаграмі та підписав: “Сподіваюсь, вам подобаються ці маленькі монстри!”. Зовсім не віриться, що ці солодкі малюки можуть когось скривдити, чи не так?

“Злі” діснеївські герої в образах малюків / Зображення apicollodraws

А як щодо Русалоньки? Алекс Пік і тут дав волю своїй фантазії: він намалював не лише головну героїню, а й її сімох сестер, доньок Тритона! Такими русалок ще ніхто не бачив.

Доньки Тритона / Зображення apicollodraws

У наступних малюнках дівчатка вже підросли й самостійно сидять. Ідею для такого малюнка художник також підгледів у талановитої фотографині.

Принцеси трохи підросли / Зображення apicollodraws

Кожну принцесу можна роздивитись детальніше на окремих ілюстраціях. Здається, усі вони мали особливий характер ще у дитинстві.

Принцеси трохи підросли / Зображення apicollodraws

banner

Залишити відповідь