У Франківську провели грандіозну подію з індустрії краси - «BEAUTY CONGRESS»

2 грудня у Platinum Hall відбулась грандіозна подія з індустрії краси – «BEAUTY CONGRESS».


47395178_300689437217721_6641555045043142656_n

Учасниками конгресу стали– професіонали з різних напрямків індустрії краси, а відвідувачами – фахівці, яких цікавлять професійні продукти і технології, та візитери в пошуках останніх трендів, кваліфікованих майстрів та засобів для щоденного догляду.

На Beauty Congress представили найкращі бренди та компанії з усіх напрямів індустрії краси, провели чемпіонати й майстер-класи на стендах компаній, та відкритих майданчиках. Демонстрували продукції та обладнання «у дії», а також продемонстрували останні розробки ТМ, та найактуальніші бренди.

Напрямки були різні: починаючи від перукарського мистецтва та нігтьової естетики, й закінчуючи нарощенням вій та корекцією брів. Це й косметика, парфюмерія, масаж і шугаринг, депіляція/епіляція. Також розкрили тему косметології, дієтології та здорового харчування.

Також в рамках Beauty Congress провели Перший відкритий Івано-Франківський регіональний чемпіонат з перукарського мистецтва.

І регіональний відкритий чемпіонат з нігтьової естетики в Івано-Франківську.

Провеле різноманітні майстер-класи, до прикладу на тему “Пошук правильних цілей. На чому концентруватись в житті і бюті бізнесі”, розмовляли про салонний бізнес та підбір персоналу. То ж 2 грудня в Івано-Франківську завдяки «BEAUTY CONGRESS» панувала атмосфера краси й здоров’я.

banner

Залишити відповідь