Відома франківська блогерка розповіла, як почала заробляти гроші через Інстаграм

“Інстаграм – це можливості”, – каже франківка Саша Пустовіт, яку в мережі знають під ніком sashaabo.


“Всі ті, хто не сидить просто на дивані і не рахує чужі гроші, а сам хоче заробити – вже давно грамотно використали цю соцмережу”, – так розпочала свій пост sashaabo.

47693318_509839156206128_6703648482901829578_n

“Мова йде не тільки про магазини, тут є де розігнатись!
Контент мейкер, фотограф, модератор, менеджер, консультант, вузький спеціаліст і ще десяток вакансій! Все це тут! Все це непогано оплачується!
А блогери? Тут без зайвих слів.
Все починається і закінчується на них!
⠀Пам‘ятаю свої перші комерційні пости.
Тоді інстамагазинів було не так багато..

47692801_563856250748248_7044789605431919913_n
І я випадково натрапила на профіль з косметикою. Страшно захотіла сироватку для обличчя та спрей для волосся, який на той час у нас було важко знайти. Написала в дірект, щоб зробити замовлення. Попросила реквізити.
А мені просто «зробили подарунок», бо дуже імпонували мої фото. Мене не покидало відчуття, що я комусь щось винна.І написала правдивий пост з думкою про ту продукцію.
Тоді я не знала, як це працює. Але після тієї публікації в дірект посипались пропозиції!! Їх було безліч. Протягом року, а може й більше, я працювала по бартеру. Було приємно, коли тобі дарують те, що ти так любиш

Попит на мої фото та пости був шалений! Я не справлялась.
Тоді і прийшла в голову думка – брати символічну додаткову оплату за свою роботу.
⠀Мій блог росте, дорослішає, розвивається. Не скромно, але мій позитивний і гарний відгук для бренду – це великий бонус до їхньої карми!
Мене поважають. Зі мною співпрацюють крупні компанії!
То чому ж не зробити це офіційним?
Я чемно сплачую податки! І в наступному пості можу детальніше розповісти, як це грамотно оформити і працювати чесно! Як у всіх європейських країнах.
Я до кінця була впевнена, що це просто моє хобі. А виявилось – справжня робота”


Команда OGOGO! зібрала для вас реакцію користувачів на допис Саші Бо.

49858120_402385403656585_5315065361475212348_n

inesa.bolz пише “Всі українські і російські блогери так розповідають що рівняються на Європу, тільки ніхто не хоче писати на початку посту “реклама” так це роблять всі європейські блогери. У Німеччині якщо людина просто за свої гроші купила продукт і хоче написати в іг свій відгук, обов’язково повинна написати на початку посту “реклама, продукт куплений за свій кошт” або “оплачена реклама”)”

denisova.olena пише “Ну але не потрібно забувати те, що для цього необхідні теж неабиякі капіталовкладення) навіть та сама реклама в інстаграмі) ти вкладаєш гроші, ідеї, тексти, знімаєш багато сторіс, від цього з`являється результат ) тому для рекламних сторінок які це помічають це і є сторінка для реклами їхньої продукції)”

_dzanaievaolia_ пише “На даний час блогерів – тьма! Але не думайте що це так важко, бо така велика конкуренція , я вас прошу.. заходиш до блогера з якісними фото, оранжевим пррфілем, постами про обробку, і не можеш на то більше дивитись!! Блогери стали клонами, немає ізюминки; так що не засмучуйтесь, справжність досі в моді і на неї дефіцит”

irapaskiv пише “Школярки досі приходять в копієчку за антисептиком,який відразу розібрали за лічені хвилини після реклами)) Так що маєте не тільки рекламну місію,бо для молодих дівчат ви авторитет і особа,на яку рівняється молоде покоління!”

dandelion_baby_clothes пише “що там школярі!? Я доросла тітонька – відправила чоловіка в сусіднє місто в Копієчку. Бо ж мені дуже треба були ті санітайзери”

katarios_69 пише “Один мінус в тому що часто до відомих блогерів в магазинів, закладах по рекомендація, інше відношення ніж до простих людей.”

banner

Залишити відповідь