Відтепер і на Прикарпатті: “Агромат” відкриває магазин в Івано-Франківську (ФОТО)

Уже 10 липня в Івано-Франківську розпочне роботу новий магазин АГРОМАТ. Це означає, що понад 1000 брендів з усього світу, якісні інтер’єрні рішення й дизайнерська підтримка будуть доступні й мешканцям Прикарпатського регіону.
Відкриття нового торговельного простору лідера вітчизняного ринку сантехніки і плитки АГРОМАТ в Івано-Франківську – це іще один аргумент до його статусу європейського міста. Новий магазин, що на вул. Івасюка, 23, підкорюватиме клієнтів величезним асортиментом плитки та сантехніки, а також бездоганним сервісом.


АГРОМАТ ось уже чверть століття є імпортером плитки та сантехніки в країні, загалом же має найбільший асортимент з 200 000 одиниць товару й тисячі вдалих дизайнерських рішень для інтер’єрів. Компанія відкрила 21 магазин в Україні та за її межами, створивши єдиний творчо-дизайнерський простір, доставляє продукцію по всій країні, а також експортує її за кордон.

Безумовно, з таким розмаїтим асортиментом самотужки ознайомитися важко, додаткове завдання «із зірочкою» для покупця – вдало підібрати фактуру, відтінок, розрахувати необхідну кількість плитки і клейких сумішей тощо, протестувати матеріали на концепційну сумісність й тому подібне.

Розуміючи потреби споживачів, АГРОМАТ значно полегшив саму підготовку до ремонту, а також розробив ряд інноваційних рішень для покупців. Приміром, менеджери-консультанти АГРОМАТу не лише мають відповіді на найпоширеніші запити, а й відрізняються професіоналізмом і зацікавлені у розробці найкращих рішень. Якщо запит не буде реалізовано на місці, можна буде переглянути онлайн-каталоги з продукцією просто у магазині – для таких випадків тут працюватиме Wi-Fі з вільним доступом.

Суттєва перевага сервісу від АГРОМАТ, що її уже відзначили в інших регіонах – 3D-візуалізація й шоу-руми з готовими дизайнерськими рішенням. До слова, для покупців нового магазину в Івано-Франківську будуть доступні три дні безкоштовної 3D-візуалізації.


З нагоди відкриття нового торговельного простору діятиме безпрограшна лотерея, в якій зможуть взяти участь усі відвідувачі магазину АГРОМАТ. Але найбільший виграш покупця – це вдалі рішення ремонту від АГРОМАТ.

banner

Залишити відповідь