Як франківка виготовляє м'які новорічні прикраси та іграшки (ФОТО)

Новий рік вже не за горами. Саме час подумати про новорічні прикраси. І почнемо ми, звичайно ж, з іграшок на ялинку. Якщо хочеш, щоб Твоє новорічне дерево виглядало красиво і незвично, подбати про його оздоблення потрібно заздалегідь. Команда OGOGO! поспілкувалась з франківкою, яка точно знає, як оригінально прикрасити ялинку до Нового року. Та так, що Твої друзі охнуть від захоплення.


Наталі Данилюк 25 років, за освітою дівчина – вчителька початкових класів та хореографії. Вона виготовляє м’які ялинкові прикраси та іграшки, які вже до вподоби багатьом франківцям. Це тваринки, казкові персонажі та милі декоративні атрибути. Також дівчина виготовляє дитячі мобілі (ред. прикраса для дитячого ліжечка). Знайти їх можна за адресою в інстаграмі  small_dolls.

“Моя професія мені дуже подобається, та й спільну мову з малечею можу швидко знайти, напевне тому і сама вибрала, ким хочу бути. На даний момент не працюю – у вересні відсвяткувала своє весілля, а після взялася за пошиття маленьких друзів”, – розповідає Наталія.

47585561_102262987460702_1822551998333329315_n

-Коли почала займатись виготовленням іграшок і чому?

-Ідея створювати цю милоту виникла в мене ще десь рік тому. Але тоді майже 24 години на добу я була на роботі і мала ще декілька справ після, тому як то кажуть, «руки не доходили». А після весілля хотілось відпочити трохи. І перше, що спало на думку – чому б не попробувати нарешті те, про що давно думала. Тай стимул з’явився – в родині от-от мала з’явитися маленька лялечка. Вирішила створити дитячий мобіль для неї. А потім пішло-поїхало, після створення подарунку продовжувала робити те, що подобається, виклала свої роботи в соціальну мережу. І ви не уявляєте, на якому небі від щастя я була, коли в мене замовили створити іграшку на подарунок.

-З чого виготовляєш вироби?
-Свої вироби виготовляю з фетру та наповнювачів. Фетр – це матеріал, який отримують за допомогою звалювання пуху та відходів хутра дрібних звірів. Звичайно, на сьогоднішній час він є вдосконалений і має в собі деякі синтетичні домішки для довготривалого використання. Він є різної щільності та різних кольорів. Наповнювачі використовую тільки два: холофайбер гранульований для дитячих іграшок та синтепон для новорічних іграшок чи подарункових прикрас.

-Скільки часу йде на виготовлення однієї іграшки?
-Час залежить від того, наскільки іграшка є складною. Якщо, наприклад, це зірочка одного кольору, то з ескізом – його малюю сама, перебиванням на фетр, вирізанням та з’єднанням частин до одного цілого виходить до пів години. А якщо іграшка має оченята, ротик, носик, ручки чи лапки та хвостик, тоді йде набагато більше часу. Тільки на створення личка йде пів години (вишиваю його також вручну), і це якщо воно мені сподобається. А якщо бачу, що в кінці вийшло не так, як задумала, то починаю виправляти. І так поки мене все не влаштує.

– Це іграшки суто для дітей, які взагалі іграшки робиш? Чи мають вони назви? Або колекції?
-Іграшки створюю як для новонароджених – це дитячі мобілі, іграшки для дитинки будь-якого віку, так і для для дорослих – як подарунок, також це може бути подарункова коробочка з декількома новими друзями чи новорічні іграшки, як прикраса для вашого дому)
Звичайно хотіла б акцентувати увагу більше на дитячі мобілі. Аже дивлячись на цю іграшку, можна побачити безліч казкових героїв, які допомагають вашому малюку концентрувати увагу та розвивати спостереження.

-Яка ціна однієї іграшки?
– Ціна найменшої стартує від 50 гривень. Оцінюючи матеріал тільки, це як мінімум 70% всієї вартості. Вже не кажучи про всі затрати, які виходять в кінці. Але оскільки моя малеча ще є мало відома, ціну підвищувати поки не планую. А на рахунок мобілів, ціни можуть коливатись в залежності від комплектації.

– Що плануєш надалі робити?
-Найближчим часом планую опанувати техніку валяння, і звичайно розширювати кількість і різноманітність іграшок з фетру.

banner

Залишити відповідь