Як франківська журналістка та викладачка стала фітнес-богинею (ФОТО)

Героїня нашої розповіді народилась у місті Калуші Івано-Франківської області,  працювала журналісткою більше 7 років, з  2014 року – викладачкою кафедри журналістики у ПНУ. Та нещодавно вона покинула ці заняття і зараз – успішна фітнес-тренерка та відома блогерка. У інстаграм сторінці Ірини 25 тисяч читачів, а її світлини збирають тисячі лайків за вечір. Відео переглядають дівчата й за межами України. 

Команда OGOGO! поцікавилась, чому ж героїня покинула викладацьку справу та яким був її шлях до теперішньої професії.

Про журналістику

Журналістика – це сімейне, адже батько працював у калуській газеті,а брат у закарпатських виданнях і я вирішила спробувтати себе у чомусь філологічному. Дуже подобалося дивитися новини і спостерігати за ведучими ще з 5 ти років, -розповідає Ірина.

Чому ви обрали викладання ?

Обрала викладання, коли переїхала до Франківська. Довго працювала на телебаченні, а потім захотілося чогось спокійнішого і передати трішки практичного досвіду.

Чому залишили викладання та як почали займатись фітнес-бікіні і бодібілдингом?

Спортом зафанатіла трішки раніше, ніж журналістикою і все життя займалася. То у залі, то фітнес, то марафони! І чесно кажучи, коли почала професійно тренуватися у “у фітнес-бікіні”, то на викладацьку роботу залишалося мало часу. І це було б безвідповідально ділити ці 2 заняття. крім того, почала тренувати дівчат, і довелося обироти щось одне. Часу бракувало!

Коли виникло бажання стати тренеркою?

Один раз побувала на змаганнях з бодібілдингу і одразу самій захотілося. Це дуже мотивує – бачити ідеальні тіла і знати, що ти теж зможеш! Тренувати людей почала тоді, коли вже багато що знала)

Хто є вашими підопічними, чи можна скласти портрет типової дівчини чи жінки, яку тренуєте?

Моя типова підопічна чи її символічний образ – це дівчина, яка хоче змін, хоче пахати, не скиглити, мати чудові форми, які вона вважає красивими. Не всім подобається однакове. Це дівчата, які слухають і досягають бажаного!

 

Ваш інстаграм досить яскравий, відвертий і навіть в чомусь еротичний. Це свідомо?

Мій інстаграм дуже корисний, інформативний, гармонійний і продуманий до деталей. І дуже рідко з перчинкою:) А Якщо ви хочете знайти відвертих фітоняшок – то це точно не в мене.Треба ще вміти показати тіло і те, над чим ти працюєш. Особливо якщо це твій заробіток! Зараз модно і актуально говорити про рівність між чоловіком і жінкою. Що жінка – це не лише краса.

Не вважаєте, що Вас сприймають лише як сексуальний об’єкт, і Ви допомагаєте іншим дівчатам такими ставати?

Ніяких сексуальних обєктів і взагалі думати про таке не має сенсу. Коли ви чули, щоб чоловік сказав : “Гляньте, яка красива у неї душа” (Циатата з “Секс і місто”). Треба працювати над собою у різних розуміннях, і фізично і духовно! Однозначно!

Ви плануєте повертатись до журналістської діяльності ?

Все може статися, можливо колись і повернуся до журналістики. Поки не планую.

Які маєте плани на майбутнє?

Плани на майбутнє – залишитися в гармонії з собою і здйснити навколосвітню подорож)

banner

Залишити відповідь