Як опанувати дрескод smart casual цього сезону? 5 простих порад

Що вдягнути зранку, аби виглядати ститильно весь день: і в офісі, і на ланчі з подругою, і на вечірці після роботи? – “smart casual” до ваших послуг! Цей стиль одягу поєднує в собі комфорт та елегантність, дозволяє вам виглядати стильно та професійно без надмірного формалізму. Давайте розбиратись, що ж означає “smart casual” і як його втілити.

Ідеальна біла футболка

Базова біла футболка є невід’ємною частиною гардероба. Це ідеальний предмет для повсякденних образів. Такий верх пасуватиме і до джинсів, і до класичних штанів. Добавте жакет для прохолодних вечорів та завершіть образ стильними прикрасами та аксесуарами.

Штани – центр уваги

Елегантний повсякденний образ — це можливість дозволити одному вишуканому предмету заповнити весь наряд. Дженніфер Лопес, наприклад, зробила фокусом свого вбрання пару білих широких штанів. Цю річ знаменитість поєднала з пісочною шовковою сорочкою на ґудзиках і відповідною сумкою з короткими ручками. Окрім цього, варто також пофантазувати зі своїми аксесуарами, як-от обʼємні окуляри-авіатори, щоб зробити образ більш спокійним і невимушеним.

Нейтральні тони

Нейтральні відтінки, як-от чорний, коричневий, білий і сірий, завжди виглядатимуть більш ошатними, навіть якщо речі самі по собі цілком повсякденні.

Бежевий тренч

Простий трюк для стильного smart casual образу в прохолодні місяці? Ефектний тренч. Класичний верхній одяг кольору хакі чи бежевих відтінків ніколи не вийде з моди — і ви можете поєднувати з ним свої улюблені речі, щоб зробити його стильним повсякденним доповненням. 

Багатошаровість

Щоб ваш образ виглядав ефектніше, добавте декілька карів одягу. Можна вдягнути стильний кардиган чи блейзер на сорочку, а можна сорочку зробити верхнім шаром. Головне, щоб вам було зручно!

banner