Їх називають франківськими Біберами. Як хлопчачий гурт Seventeens дивує каверами на відомі пісні (ВІДЕО)
Франківський гурт Seventeens такий же юний, як і його учасники. Йому лише декілька місяців, а найстаршому співаку всього 16 років. Незважаючи на це, юні таланти вже прогриміли в мережі з дебютним кавером на пісню «Вигадав» від артиста LAUD.
А зараз хлопці випустили новий кавер. На пісню, яка стояла на реплеї у всієї України – “Охрана Отмена”. Переспів від Seventeens вже оцінила авторка пісні Jerry Heil.
Про те, як виникла ідея створити бойз-бенд Seventeens, як сім хлопців здружились і чому їх називають франківськими Джастінами Біберами дізнавалась команда OGOGO!
Ідея створення проету Seventeens належить одному з учасників – Святославу. Все починалось так: він звернувся до своєї викладачки з вокалу Ірини Батюк із запитанням, чи можливо створити такий гурт на базі STAR TEAM– школи, де хлопці професійно займаються вокалом. Більша частина учасників співають з дитинства і неодноразово були переможцями вокальних конкурсів та шоу.
“Я звісно ж підтримала ідею хлопців і перевела її в професійне русло. Власне унікальність цього проекту в тому, що хлопці працюють над ним повністю – від ідеї до її продовження. А це – репетиції, аранжування, ідеї фотосесій, відео, робота в соцмережах тощо. Я ж тільки їх направляю” – розповідає викладач з вокалу Ірина Батюк.
До слова, ще однією особливістю бойз-бенду Seventeens є те, що хлопці виконують композиції акапельно, тобто без інструментального супроводу. А ще серед семи талановитих юнаків є бітбоксер. Тож познайомимось із кожним учасником гурту.
Святославу (ініціатору створення гурту) всього 14 років. Хлопець народився у маленькому містечку Тлумач. Дуже любить співати та слухати музику, а надихає юнака улюблена співачка – Аріана Гранде.
“Саме любов до музики допомогла мені успішно закінчити музичну школу по фортепіано. А за час занять в студії Star Team я став учасником та навіть переможцем багатьох конкурсів і фестивалів. Серед них: Голос діти 4, Чорноморські ігри, Яскраві діти України та багато інших”, – каже Святослав.
Крім музики Святослав також цікавиться IT-технологіями і фізикою, має дуже багато планів на майбутнє.
“Я готовий виходити із зони комфорту і пробувати щось нове. З радістю використовую кожну можливість, яку дає мені доля”
Ще одного учасника гурту звати Ілля, хлопець з Івано-Франківська, йому 16 років.
“Співати почав швидше, аніж говорити, але професійно займаюся вокалом не так давно. Окрім вокалу, я займаюся вільною боротьбою, а також регулярно відвідую тренажерну залу. Серед моїх захоплень також гра на гітарі. Я є переможцем різноманітних вокальних конкурсів, а також уже 6 років є незмінним ведучим всеукраїнського дитячого благодійного фестивалю “Мистецький Храм”. Свого майбутнього не уявляю без музики”, – каже Ілля.
Наступному співаку 14 років, його звуть Денис. Хлопець займається музикою 8 років, а професійно займатись вокалом почав 5 років.
“В 2016 я потрапив на телепроект “Голос Діти 3” – тоді до мене обернулись Potap і Monatik, того ж року я вперше потрапив до фіналу нацвідбору на дитяче Євробачення. Через два роки я знову став фіналістом нацвідбору на дитяче Євробачення 2018. Зараз стараюсь активно вести свої соцмережі: інстаграм, ютуб, телеграм, фейсбук. Мій девіз у житті – “Ніколи не здавайся”. Я помічаю, що якщо в мене щось не виходить, доля приносить мені подарунок в 3 рази дорожчий для мого розвитку, добро завжди повертається, зло також, про це не потрібно забувати”, – розповідає Денис.
У гурті є ще один Денис – йому 16 років, хлопець народився в Івано-Франківську.
“З дитинства займаюся музикою, закінчив музичну школу по фортепіано. Уже 5 років відвідую заняття в ПЦ Star Team. За час навчання взяв участь у багатьох конкурсах і проектах в Україні та за її межами. Найвизначнішими є ГолосДіти 4, дитяче Євробачення та Чорноморські ігри. Поспілкувався з багатьма цікавими людьми, які розказували про свій досвід, зокрема з Дмитром Монатіком. Захоплююся написанням пісень та відеозйомкою. Завжди готовий працювати і придумувати щось нове в цікаве”, – каже Денис.
Наймолодшого учасника гурту звати Вася. Як розповідає викладачка Ірина Батюк спершу “приборкати” цього юнака було важко, проте зараз він дуже странно займається вокалом і є незамінним учасником гурту.
“Моїми захопленнями є: вокал, плавання, футбол та комп‘ютерні ігри! Приймав участь сам та з дуетом «Гламурчик» у багатьох яскравих проектах , таких як: “Україна має талант”, “Голос Діти 3”, дитяче Євробачення та “Чорноморські Ігри”. Також з сестрою зробили яскравий кавер на легендарну пісню “Гуцулко Ксеню”, саме вона набрала шаленої популярності”, – каже Василь.
Також у Seventeens є Саша. Хлопець любить писати музику, ще в ранньому віці освоїв деякі музичні редактори.
А останнього учасника гурту звати Віталік, йому 15 років. Хлопець народився місті Дрогобич, що на Львівщині, проте живе в Івано-Франківську.
“Дізнався про свої маленькі вокальні здібності весною 2018 року. Почав займатись вокалом у 2018. За ці 9 місяців я здобув немало. Тому вже знаю, що моя мрія – пов’язати своє життя з музикою”, – каже хлопець.
Незважаючи на те, що всі хлопці різні, і різними є їхні смаки у музиці, їм вдається творити цікавий продукт. Франківськ вже побачив перший кавер гурту Seventeens – «Вигадав» від артиста LAUD. А на днях хлопці випустили новий кавер на трек, що слухала на реплеї вся країна – Jerry Heil “Охрана Отмена”. Учасники розповідають, що обрали трек Jerry Heil, бо всім подобається її творчість, і було бажання внести нових відтінків в улюблену пісню. А сама співачка вже оцінила кавер гурту і написала “Я вважаю, що це геніально. Підкорили моє серденько”.
До слова у створенні луків хлопцям допомагає відомий франківський радіоведучий Андрій Лахнов. Він зізнається, що коли показував кліпи бойз-бенду Seventeens у Києві – співаків прозвали Джастінами Біберами.
До слова, у бенді обмірковували, чи не взяти у колектив дівчину. Але самі хлопці були категорично проти.
“Хлопці категорично проти, я пропонувала їм це, адже у Василя (наймолодшого учасника гурту, який співає першим голосом) з часом буде ламатись голос, тож гарно було б взяти дівчину. Могли б і урізноманітнити репертуар гурту, адже не завжди можливо переробити “жіночі” пісні, а багато з них дуже сильні. Та хлопці кажуть, що їм добре й так”, – каже Ірина Батюк.
Щодо майбутнього, то у хлопців немає конкретних планів. Обіцяють тішити українців новими цікавими роботами і не заперечують, що хотіли б заробляти своїм співом на життя.