Зимові луки від франківських інстаграмерів (ФОТО)

Команда OGOGO! зібрала трендові зимові луки у street style, а також романтичні образи на зиму, ефектні офісні сети від франківських інстаграмерів.

 Одним із трендів зими 2018-2019 є відтінки горіха і каштану

Головні відтінки сезону носять романтичні і кінематографічні назви. Іржа, колір дозрілого каштана, горіховий, охристий і гірчичний матимуть відмінний вигляд у образах. Приклад такого луку від блогерки Тані Самбурської.

Ще один приклад можна почерпнути у Саші Бо, адже ні для кого не секрет, що молода мама полюбляє горіхові відтінки одягу, надаючи перевагу саме такій гамі.

Наступний тренд – твід. Без нього неможливий жоден осінньо-зимовий сезон. І якщо раніше з якоїсь причини ви обходили цей благородний матеріал стороною, то новий сезон – саме час навчитися носити складноскроєні вбрання з твіду.

46423159_572075436572712_6467210720890131182_n

Ще один тренд це срібло. Вбрання в монолуках під кодовою назвою all in silver зроблять їх володарку схожою на стрімку срібну кулю, на дівчину з футуристичних 1960-х або на головну діву танцполу з вісімдесятих. Приклади луків в такому стилі можна знайти у Юлії Вербінець.

Ще одним трендом цієї зими є анімалістичний принт. Мальовничі плями шкур леопарда, зебри і тигра густо покрили подіуми чотирьох головних модних столиць світу. Особливо ефектний вигляд матимуть нетрадиційні колірні поєднання “хижих” забарвлень з рожевим, малиновим або червоним. Приклади луків з анімалістичним принтом можна занайти у Ірини Симчич.

Шовкові хустини – наступний тренд. Здавалося б він більш доречний влітку, проте матиме органічний вигляд і в осінньо-зимовий період. І справа не тільки в строкатості образів, немов зшитих з безлічі шовкових хусток. Дизайнери Gucci, Oscar De La Renta і Moschino чудово знають, що в компанії з шкіряними куртками, теплими головними уборами та об’ємними кольоровими ботфортами, сукні з шовку нагадуватимуть довгий останній поцілунок літа перед затяжними холодами. Прикладом такого луку є світлини unreal.j.cobain.

 

Не оминули ми й чоловічі тренди, зокрема пальто.

Класичний стиль можна назвати головним трендом в моді 2018-2019 року в цілому. Тому, якщо ти купиш пальто, воно не застаріє через кілька сезонів, як деякі інші тренди, а буде актуальним ще кілька років точно. Радимо звернути увагу на стримані кольори. Прикладом такого луку є світлини від Андрія Красія.

Ми подумалий про тих, хто не фанатіє від класичного стилю. Для таких людей дизайнери підготували шкіряні і джинсові куртки, які завжди у моді. Щоб їх можна було носити не тільки восени, а й холодною зимою, модельєри створили куртки з теплими підкладками, які, на перший погляд, виглядають, як звичайні. Але варто тільки додати хутряний комір, і ти отримуєш практично нову річ. Прикладом таких луків є світлини Стаса Калужака.

Тоді, коли вже досить прохолодно, але ще тепло для пальто, вам неодмінно знадобиться бомбер. Особливо такий вид куртки сподобається любителям всього яскравого і молодіжного, так як дизайнери постійно придумують нові яскраві оформлення і варіанти декору.

Читайте також : ОСІННІ ЛУКИ ВІД ФРАНКІВСЬКИХ ІНСТАГРАМЕРІВ (ФОТО)

banner

Залишити відповідь