Aston Martin представив новий шикарний гіперкар (ФОТО)

Новий Aston Martin Valkyrie представлений в серійному виконанні. Гіперкар Aston Martin, розроблений спільно з командою Формули 1 Red Bull, випустять тиражем в 150 штук.

Дизайн автомобіля розробляв один з найкращих конструкторів сучасності – Едріан Ньюї. Серійний Астон Мартін Валькірія відрізняється від прототипу наявністю доданих фар і трохи зміненим аеродинамічним пакетом.

Маса автомобіля – всього 1030 кілограм. Цьому сприяє карбоновий монокок, але розробники намагалися позбутися від зайвих грамів, де тільки можливо. Наприклад, логотип Aston Martin виконаний з алюмінію товщиною всього 0,07 міліметрів.

Піднімаються вгору двері типу «крило чайки» покликані полегшити посадку і висадку. У салоні можна помітити віртуальну приладову панель і кермо в стилі болідів Формули 1 з вмонтованим на ньому дисплеєм.

Гібридну силову установку розробляли фахівці Cosworth. 6,5-літровий V12 і електромотор сумарно розвивають 1130 кінських сил. Розгін до 100 кілометрів на годину займе приблизно 2,5 секунди, а максимальна швидкість складе близько 400 кілометрів на годину.

Ціна Aston Martin Valkyrie становить три мільйона доларів.

banner

Залишити відповідь