Чому SmartKids - дитячий навчальний центр і садок для вашої дитини (ФОТО)

Не секрет, що в Івано-Франківську давно є гострий брак дитячих садочків та закладів виховання і розвитку малюків. Поки влада намагається вирішити проблему, ініціативу у свої руки також беруть активні мешканці.

Саме так в місті відкрився дитячий навчальний центр “SmartKids”. Заклад створений з великою любов’ю, душею і водночас великим досвідом. Він розташований у самому серці Івано-Франківська – в тихому приватному секторі поблизу кінотеатру «Космос».

Тут працює садок повного/неповного дня; дитяча розвиваюча студія (курси з англійської мови, підготовка до школи, арт-студія, хореографія, логіко-математичний розвиток); та проводять яскраві святкування днів народжень. Але давайте детальніше.

 DSC_4920

Інтер’єр

Коли малюк потрапляє до “SmartKids”, в першу чергу він бачить багато нових друзів та освічених, люблячих вихователів.

Територія закладу закрита, це приватний сектор – подалі від метушні та проїзної частини. З майданчиком та терасою, де ваші дітки залюбки проводитимуть час на свіжому повітрі, граючись та займаючись розвиваючими іграми.

У садочку є класи для занять, англійський клас, спальні, хореографічний клас, ігрова кімната з яскравим двох поверховим лабіринтом та різними іграшками, дві роздягальні.

Класи для занять зроблені так, щоб стимулювати і зацікавлювати увагу діток. Для кожної кімнати підібрано відповідний колір стін, наприклад рожевий (навчальний кабінет) – збуджує розум, активізує тіло, синій (спальня) – заспокоює невгамовну енергію дитини, знижує артеріальний і внутрішньочерепний тиск, уповільнює серцебиття, діє заспокійливо. Фіолетовий (хореографічний/музичний клас) – цей колір амбітним, впевненим в собі, колір творчості, мудрості та духовності. Стеля (спальня) оснащена зірковим небом та заскленим акваріумом, де є живий куточок. Адже тваринки позитивно впливають на діток і зменшують ризик розвитку алергії, ожиріння, покращують настрій, робить нас щасливими і спокійнішими. Тварини позитивно впливають на рівень фізичної активності, на роботу серця.

Також є велика ігрова кімната, де дітки з радістю проводять вільний від навчання час, граючись у яскравому лабіринті, займаючись цікавими іграми. Вашому малюку у садочку буде цікаво, повчально, затишно.

 

Вивчення англійської мови

Відрізняється садочок англійським нахилом. Коли Ви з Вашим малюком станете на поріг закладу, почуєте, як вихователь вітається англійською, яку застосовує під час навчального часу та протягом дня. Так дитині буде легше і цікавіше починати вивчати мову.

Педагоги використовують індивідуальний підхід до кожної дитини. Для різної вікової категорії складена відповідна програма вивчення мови. Якщо дитина пропустила заняття, разом надолужують, аби надати відповідні знання.

DSC_4898

Дитина – ось на кого тут орієнтуються і вкладають душу, роблять все, щоб малюк з нетерпінням очікував відвідування садочка.

Також працює дитяча розвиваюча студія: окрім англійської мови (для дітей 3-15 років), є підготовка до школи, логіко-математичний розвиток, хореографія, арт-студія.

Чому обрати саме “SmartKids”

Вас завжди зустрінуть освіченні, добрі, привітні вихователі-педагоги, які будуть доглядати Ваших діток. Уважні до кожного малюка, вони навчатимуть їх і приділятимуть максимум уваги – це ціль “SmartKids”.

Кожна дитяча кімната у садочку зроблена з любов’ю, а тому тут спокійно і затишно.

Крок за кроком до успіху – такий девіз “SmartKids”, аби підготувати дитину не лише до школи, а й до усвідомленого життя в суспільстві. Діток навчають працювати у команді, розвивати логічне, стратегічне мислення. Для цього використовують пальчикові заняття за японською методикою. Також проводяться заняття з письма, пізнавальний світ, грамота, читання, арт-студія, Sandland, казкотерапія перед сном, розвиваючі ігри з лего, дослідницька студія, театральна, ритмоденс, є заняття з логопедом і психологом.

А ще у “SmartKids” піклуються про правильне здорове дитяче харчування.

А для прибирання та миття не використовують хімічні засоби – все органічне.

У “SmartKids” Ви можете відсвяткувати день народження у ігровій кімнаті з аніматорами, мильними бульбашками, квестами, фокусами …Тут звісно ж допоможуть зі святковим меню та оформленням.

 

Навчальний центр-садок завжди відкритий для Ваших діток, тож Вас чекають і радо запрошують!

Адреса: вул. Стефаника, 14 (біля кінотеатру Космом).

Тел. 099 31 72 629, 068 949 04 77

Інстаграм: @smartkids__2018

Facebook: SmartKids

 

banner

Залишити відповідь