Чому вода важлива для здоров'я: радить богатир-рекордсмен Володимир Пиндус

Хочете скинути зайву вагу чи набрати м’язи, але не знаєте, з чого почати, або чиїх порад прислухатися? Команда Ogogo та рекордсмен України, 6-ти разова найсильніша людина Прикарпаття Володимир Пиндус зможуть допомогти! 

Розпочинаємо спільну рубрику “Поради чемпіона”, у якій персональний тренер Володимир Пиндус розкаже, як правильно займатися спортом – що вживати, як відпочивати та тренуватися.

70150355_2493724587518284_1662302783371476992_n

 

Перша тема: Вода – як невід’ємний атрибут здорового харчування. І ось, що радить найсильніший прикарпатець:

Неможливо знайти організм на нашій планеті, який не містить у собі воду. Ще у школі нас вчили, що людський організм складається на 70 відсотків з води. Цікавим є той факт, що чим молодша людина- тим більше в організмі води. До прикладу, у новонароджених дітей- до 85 відсотків, а у людей старшого віку- 50 і менше відсотків. Без води людині не прожити і тижня. Хоча, з прогресом і з суттєвим розширенням асортименту напоїв, ми все частіше забуваємо про воду. Вода- це основа для людей, які хочуть бути здоровими, для набору ваги чи схуднення .
Для людини важливо щоденно споживати саме чисту, якісну воду. Вода, в залежності від мінерального вмісту, поділяється на: питну, мінеральну (лікувально-столова) та лікувальну.
Питна – найпоширеніша в нашому побуті. Цією водою ми вмиваємось, готуємо на ній їжу. Ця вода немає обмежень щодо об’єму споживання людиною.
Вода у спорті. При фізичних навантаженнях тіло людини нагрівається і, відповідно, включаються процеси охолодження тіла до нормальної температури- 36,6 градусів. Одним з таких процесів є потовиділення. Організм, потіючи, старається понизити температуру тіла. Це природній процес. Піт на 97 відсотків складається з води та ще невеликої частки солей та органічних сполук. Саме тому людині під час та після фізичних навантажень важливо поповнювати запаси води в організмі.

Скільки можна пити води під час тренування? Зазвичай цей показник суто індивідуальний, і залежить від ваги тіла, росту, від того, скільки води людина пила перед тренуванням та інтенсивності тренування. При тренуваннях у тренажерному залі я рекомендую за одну годину споживати 0,3-0,8 літрів питної води. Дрібними ковтками та невеликими порціями між тренувальними підходами.

При тренуваннях в літній період (коли втрати води значно збільшуються ) атлетам, що в мене тренуються, я періодично рекомендую вживати мінеральну (лікувально-столову) воду для швидкого поповнення мінералів та уникнення судом у м’язах.
Вода для коригування маси тіла. Вчені давно довели пряму залежність кількості випитої води до швидкості обміну речовин. Якщо Ви щоденно будете споживати 1,5-2,5 літри води, то Ваш обмін речовин пришвидшиться і, відповідно, процеси схуднення чи набору якісної м’язевої маси суттєво пришвидшаться.
Отже, вода- це невід’ємний атрибут раціону людини, людини, яка хоче схуднути чи набрати якісну м’язеву масу, чи людини, яка прагне бути здоровою. Споживайте щоденно за пів години до прийому їжі 200-300 мл питної води- і вже через 1-2 місяці Ви помітите позитивні зміни у своєму організмі.

 

Володимир Пиндус у Фейсбук та Інстаграм:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004058963404

https://www.instagram.com/volodymyrpyndus/

69991955_386108312289611_2031272338460246016_n

banner

Залишити відповідь