Чи вплине курс долара на вартість житла у Франківську?

Динаміка росту валют за останні тижні тримається стабільно високою і прогнози свідчать, що спаду не варто очікувати.
На валютному ринку з початку року спостерігався стрімкий ріст курсу гривні до основних іноземних валют. Наприкінці січня ситуація більш вирівнялась. Долар закріпився на позначках 27.70 – 28.30за 1 USD. Коливання курсу гривні до євро теж зупинилось на позначках 29.60 – 30.10за 1 EUR.
Гривня надалі залишається нестабільною, тому українці починають шукати вигідні шляхи інвестицій для збереження своїх коштів.
Експерти аналітичного центру компанії «Благо» дослідили ринок інвестицій і дійшли висновку, що одним із найбільш надійних шляхів збереження заощаджень залишається інвестування в будівництво: безапеляційним доказом того, що нове житло стає вдалою інвестицією є ріст його вартості, яка в Івано-Франківську за 2016 рік зросла на 30%, а у 2017 прогнозують подорожчання до 15%.
Ціни на квартири залежать від коливань курсу валюти, хоча і не є прямо пропорційними: з однієї сторони, чим вище долар, тим нижча вартість квартири в доларах, з іншої – це не є синхронними процесами. І якщо “замешкатись” з покупкою квартири, то можна значно втратити.

banner

Залишити відповідь