5 найактуальніших трендів інтр'єру 2024 року

З кожним новим роком наші життя і смаки постійно еволюціонують, а це відображається і в дизайні помешкань. Інтер’єр відображає наші переконання, стиль і індивідуальність, тому важливо слідкувати за трендами.

  1. Дофаміновий декор

Дофаміновий декор – тренд, який найбільше обговорюють і очікують у 2024 році. Його суть – створення простору, який буде стимулювати вироблення дофаміну. Адже саме дофамін відповідає за щастя. Тож завдання інтер’єру цього сезону, підвищувати настрій, креативність, загальний стан людини та зменшувати стрес.


2. Теплі кольори

Незважаючи на те, що попередній тренд диктує використання сміливих та яскравих кольорів, теплі відтінки бежевого та коричневого залишаються актуальними. Важливим є те, що спокійна кольорова гама плавно переходить з холодних тонів до теплих, що посилюють відчуття затишку у кімнаті.

3. Деревина теплих відтінків

Розкішна деревина теплих відтінків – це елемент дизайну, який на думку експертів є позачасовим та універсальним. Він надає приміщенню теплоти та структурності, робить його дуже затишним. Акценти з дерева легко вписуються в усі кімнати та поєднуються з різноманітними варіантами обробки: глянцева або матова. Дерев’яні панелі на стінах, шафа, підлога або стіл – це модно та передає атмосферу десятиліття.

4. Природні кольори для стін

Еко-тренд, який тримається вже декілька років поспіль, диктує моду на природні кольори. Перевага природних кольорів у тому, що вони ніколи не втрачають своєї актуальності, виглядають доречно та ненав’язливо. Особливу увагу варто приділити теракотовому, ніжно-зеленому, синьому та відтінкам бежевого. Вони створюють спокійну атмосферу, легко адаптуються під різні стилі інтер’єру та добре поєднуються з різними кольорами, текстурами та фактурами.

5. Насичені відтінки

Щоб створити насичений інтер’єр, у наступному році дизайнери радять використовувати захопливі колірні схеми, кінематографічні палітри та сміливі варіанти освітлення. Черпати натхнення варто з телебачення та кіно. Соковиті кольори нададуть особливої атмосфери квартирі, подекуди драматичної. Щоб зменшити інтенсивність, обов’язково поєднайте насичені відтінки з  приглушеними, пастельними або нейтральними тонами.

banner