АГРОМАТ відчиняє двері Івано-Франківську у світ дизайну та ремонту!

Івано-Франківськ готується зустрічати лідера українського ринку сантехніки і плитки. Вже 10 липня на вулиці Івасюка, 23 свої двері для покупців відкриє новий магазин АГРОМАТ.

«Плитка і сантехніка: тут і зараз» – під таким девізом АГРОМАТ працює в Україні вже близько 30 років. Сьогодні тут можна знайти все: товари європейських брендів, дизайнерські меблі і аксесуари, освітлення і кухні, а також паркет, камінь, будівельні суміші. Цінова категорія товарів розрахована на будь-який запит покупця.

Добрався АГРОМАТ і до Івано-Франківська. Тепер і на Прикарпатті можна купити все і відразу для проведення ремонту.

У новому магазині на вулиці Івасюка, 23 будь-який покупець зможе ознайомитися не тільки з величезним асортиментом товару, а й підібрати колір, фактуру, сумісність матеріалів. Побачити інтер’єр в обсязі допоможе 3D-візуалізація. Не знайшли на стендах потрібний зразок? Онлайн-каталоги в допомогу – в магазині буде працювати Wi-fi з вільним доступом.

Швидко зорієнтуватися в розмаїтті сантехніки, італійської та іспанської плитки допоможуть професійні менеджери. А як ідеально все скомпонувати і втілити в життя задуми, проконсультують досвідчені дизайнери і архітектор. Не готові забрати обраний товар? Його доставлять за вказаною адресою з підйомом на поверх. При бажанні клієнта може обслуговувати персональний менеджер.

Оформити замовлення можна і в онлайн-магазині – https://shop.agromat.ua. Заходьте, вибирайте, замовляйте та забирайте в зручний час на Івасюка, 23.

Дістатися до нового магазину просто. Логістика максимально зручна – поруч зупинка громадського транспорту.

Велика парковка, відмінний сервіс, зони відпочинку для комфорту покупців – АГРОМАТ завжди максимально полегшує клопоти клієнта.

Приходьте 10 липня на відкриття першого магазину АГРОМАТ в Івано- Франківську. Додайте до свого ремонту позитивних емоцій.

banner

Залишити відповідь