Не допустіть цих помилок у ремонті! Корисні поради, які зекономлять кошти та нерви

Ремонт – справа непроста, сотні деталей та дрібниць, які необхідно врахувати, аби не розчаруватись та не переробляти все з початку. Без досвіду спланувати все ідеально, мабуть, неможливо, але сьогодні розглянемо найпоширеніші помилки, яких варто уникати. 

  1. Фото електропроводки

Це обов’язково! Сфотографуйте чи намалюйте схему проводки у ваших стінах перед тим, як зашпаклювати. Інакше можуть виникнути проблеми, коли монтуватимуть меблі чи за декілька років, коли ви захочете прибити картину.

2. Вимикачі

У радянських ремонтах ми звикли до того, що вимикачі світла розміщені досить високо, але це насправді доволі незручно, особливо, якщо в домі є діти. Постійно доводиться допомагати їм вмикати та вимикати світло. Оптимально – розмістіть вмикач на висоті 75-85 см від підлоги. Також продумайте схему, аби світло в коридорі можна було вмикати із декількох точок: біля вхідних дверей та дверей до спальні. Так буде зручно увімкнути світло, зайшовши до квартири та вимкнути його, коли йдете спати. У спальні також варто зробити два вимикачі: один біля дверей, інший – біля ліжка, щоб не вставати вночі вимикати світло.

3. Рельєфна підлога

Перш за все, обтираючи покриття для підлоги врахуйте його витривалість та практичність. Рельєф у плитці чи ламінаті буде тяжко митися, кожна нерівність на підлозі збирає бруд і надійно втримує його під час прибирання. Також не варто обирати глянцеву плитку, якщо в домі є маленькі діти. Вона дуже слизька, особливо, коли мокра.

4. Звукоізоляція

Про це багато людей не замислюється зовсім, але якщо ви живете у багатоквартирному будинку, то необхідно подбати про якісну звукоізоляцію. Інакше прийдеться слухати всі розмови сусідів, а вдома говорити пошепки.

5. Гострі ручки на меблях

Без сумніву, є дуже красиві варіанти, але гострі ручки можуть стати найбільшим джерелом травм вдома. Вони зачіпають одяг, об них легко подряпатись. А якщо такі ручки обрати для кухні, то відмити їх жиру без травм майже неможливо!

banner

Залишити відповідь