Стильні та практичні торшери

Торшери є популярними в сучасних інтер’єрах. Вони одночасно є і додатковим джерелом світла, і прикрасою кімнати. 

Особливо актуальними торшери є для тих, хто полюбляє почитати книгу ввечері в улюбленому кріслі або ж просто полюбляє затишну атмосферу. Торшер дарує спокійну обстановку, що сприяє відпочинку. Переглянувши торшери в linija-svitla.ua, ви будете приємно здивовані їх широкому асортименту.

Мобільні та стильні світильники

Величезною перевагою торшерів є їх мобільність. Ви зможете без проблем перенести цей світильник із однієї кімнати до іншої чи зробити перестановку у межах однієї кімнати. До того ж більшість сучасних моделей дають можливість регулювання рівень освітлення, що не може не тішити. Торшер – не лише грає роль світильника, він стає ще й акцентом приміщення, або його вдалим доповненням. Сучасні світильники дійсно виглядають справжніми витворами мистецтва. Для кожного стильового напрямку ви зможете підібрати максимально підходящий торшер.

Безліч різновидів торшерів

Існує безліч різновидів торшерів, кожен з яких може похвалитись своїми перевагами та особливостями. Одним із найпопулярніших видів є підлоговий торшер. Цей світильник зазвичай складається із однієї лампи, що встановлюється на високу стійку. Сам абажур може виготовлятись, як зі скла, так і з тканини чи пластику. Такий торшер ідеально підходить для будь-яких стилів інтер’єру, навіть для мінімалізму. Жодного додаткового монтажу такий світильник не потребує, його можна легко переносити із одного приміщення до іншого.

Практичний чи декоративний?

Якщо ви багато читаєте, то зверніть увагу на торшер, що складається із багатьох лампочок на різних рівнях. Одне джерело світла у нього дає фонове світла, а друге – основне. Такий торшер чудово налаштовує на читання улюблених книг.

Можна придбати і просто декоративний торшер, який в першу чергу буде прикрасою вашого інтер’єру. При створенні таких світильників використовуються цікаві нестандартні рішення. Можна знайти навіть торшери у вигляді великих букетів квітів та різних фігур.

banner

Залишити відповідь