Як виглядає ідеальний франківський офіс (ФОТО)

Чи може місце роботи бути ідеальним? Це питання, напевне, колись виникало у голові кожного. Мало місця, світла, меблів, забагато пилюки, немає своєї кухні чи необлаштовані туалети, а ще б хотілося зони для відпочинку чи ігор… Щоб усе і зразу – звучить малоймовірно, правда? Але, виявляється, офіс з таким переліком в Івано-Франківську існує – Огого! його знайшов та розповість про нього читачам.  

 

Наша розповідь – про класне місце, що знаходиться у Івано-Франківську та є креативним простором однієї з провідних ІТ-компаній. Новий офіс компанії COAX Software вразив не тільки трендовим ремонтом в стилі лофт, зручними чілаут зонами, але і мега-кльовою атмосферою, що в поєднанні з неймовірними краєвидами з панорамних вікон, роблять саме перебування тут дуже приємним і затишним. Тому ми захотіли поцікавитися, як саме тече життя в ідеальному офісі…

 

coacs офіс-0865

Перше, на що звертаєш увагу – багато світла, прозорі двері та навіть деякі стіни. Разом з високими стелями тут відчувається величезний простір. Загалом інтер’єр виконаний у модному нині LOFT-стилі.

Великі вікна одразу манять подивитися на пейзажі, які є справді унікальними. З одного боку у всій красі можна побачити міське озеро, пагорби Загвіздя, Старого Лисця і Посіча, а за ними – Карпати.

З протилежних кімнат офісу, як на долоні, центр Івано-Франківська. Видні куполи Ратуші, церков, можна розрізнити Пасічну, Каскад, Позитрон та Вовчинецькі гори.

З панорамних вікон чудово спостерігається схід сонця над містом чи його захід над озером.

27845665_1944205242288684_1601217621_o

Офіс поділений на облаштовані чотири робочі зони, є три мітинг-руми для нарад і переговорів. На стінах, окрім цікавих постерів, новітні рекуператори, які забезпечують притік свіжого повітря без втрати тепла.

Окремо варто розповісти про простору сhill out-зону. По-перше, тут завжди можна випити кави чи чаю, перекусити печивом або фруктами. Відволіктися від справ допоможе диван та ігри на консолі, настільний теніс чи партія у шахи. Є й спортивний куток для підтягування. А веселі і цікаві миті з життя колективу збережені на світлинах у фотозоні.

“Прийшла у СОАХ студенткою, побачила, як тут сприяють і заохочують розвитку. Разом ходимо в гори, кіно, катаємося на ковзанах, спільно їздимо за кордон. А новий офіс – високі стелі, простір – відчуваєш такий самий простір у своїй діяльності і можливостях. Дуже часто по Фрейду оговорюємося і називаємо роботу домом”, – зізнається керівниця відділу продажів Оксана Ерстенюк.

coacs офіс-0938

Багато професіоналів працюють в СОАХ від часу створення компанії – прийшли в команду ще навчаючись у виші. Нинішні талановиті студенти також мають змогу попрацювати в колективі. СОАХ постійно шукає не лише здібних програмістів, а й менеджерів проектів, дизайнерів тощо.

coacs офіс-0927

“В COAX Software вже більше чотирьох років. На початку я і інші хлопці особливо програмування не знали, але за цей час навчилися і дехто вже доходить до рівня “сеньйор”. Колектив тут, як на мене, найкращий – разом тусимо, їздимо, відпочиваємо, є здорова конкуренція, є класне місце для дозвілля, фактично щоп’ятниці маємо паті”, – розповів програміст Діма Чорненький.

До слова, СОАХ разом з колегами бере активну зустріч в розвитку ІТ-коммюніті в місті і не тільки. Спільно з V.I. TECH вже більше двох років організовують у Франківську ІТ-Вечорниці, де місцеві фахівці діляться досвідом один з одним, а також лекції читають айтішники зі Львова, Києва та інших міст. А ще є партнерами однієї з наймасштабнішої міжнародної ІТ-конференції України RubyC. На неї в Київ щорічно з’їжджаються експерти з цілого світу.

Та не ІТ єдиними. СОАХ позиціонує себе як соціально відповідальна компанія, і робить подарунки для дитбудинків, збирає допомогу для атовців.

banner

Залишити відповідь