"Найкраща" - семирічна франківка презентувала пісню до міжнародного дня донечки (ВІДЕО)

Владиславі Кіцелюк всього 7 років, та попри такий юний вік вона вже перспективна співачка. Дівчинка творить під псевдонімом Влада Кей і на днях презентувала пісню “Най-Найкраща” та кліп до неї.


25 квітня відзначаємо День доньки! Цей день є логічним продовженням низки родинних свят таких як: День матері, День батька, День синів, Національне свято братів і сестер. День доньки – це свято у колі сім’ї, коли свою любов до дівчинки можуть зайвий раз проявити її батьки. Це, в першу чергу, свято любові, тепла і турботи. Напередодні свята позитивна та денсова пісня з`явилася у творчому арсеналі юної Vlada K (Влади Кей). Другий сингл співачки відрізняється від попередньої роботи. Цією піснею артистка закликає усіх любити своїх батьків, частіше обіймати, шанувати їх, підтримувати та завжди допомагати у скрутну хвилину.

“Мрію про те, щоб усі діти відчували любов своїх батьків, як відчуваю її я. #чужихдітейнебуває – з таким закликом, ми з командою хочемо презентувати наш новий трек. Пам`ятайте, що скільки б вам не було років, ви завжди найкращі для своїх батьків”, – сказала Vlada K

 

«Най-Найкраща» – сучасна українська пісня, яка може слугувати класним привітанням для вашої улюбленої донечки. А ще трек чудово показує любов артистки до усіх дітей та батьків – вона в свою чергу надихає і дарує свій шматочок тепла кожному.

“У вільний час, ми з батьками завжди відпочиваємо, знаходимо заняття по духу і просто веселимось. Я щиро бажаю мати поруч людей, які будуть дарувати вам тепло та турботу” – підкреслила артистка.

Катерина Горіна, менеджерка дівчинки, каже, що кліп знімали понад 10 годин.

“Це була така неймовірна атмосфера, що ми навіть не помітили стільки часу минуло, все було так активно, й позитивно. Нас дуже здивувало, що у цієї юної леді не було втоми. З такою юною артисткою працювати цікаво, адже дорослі більш капризні за дітей”, – каже менеджерка Влади К – Катерина Горіна.

banner

Залишити відповідь