Старт під час війни: як у Франківську з'явився бренд дитячого одягу Da Carrol

Чи можливо розпочати власну справу під час війни? Дизайнерка бренду Da Carrol розповіла про труднощі, які не спиняють на шляху до мрії.


Вікторія Удуд, засновниця і дизайнерка бренду дитячого одягу Da Carrol, розповіла про деталі створення українського бренду під час війни.

Івано-Франківський бренд Da Carrol шиє дитячий одяг різноманітних стилів – сукні, костюми з різних тканин, лонгсліви, лосіни, шорти та навіть головні убори.

На створення бренду Вікторію надихнула донька Кароліна. З народженням дитини, дизайнерка хотіла тільки найкращого для неї та її майбутнього. Ця ідея стала фундаментом для створення власної справи. Назва теж пов’язана із дочкою, адже Da Carrol у перекладі з італійської мови означає «від Кароліни». Вікторія сподівається, що донька в майбутньому продовжить цю справу.«На створення мене надихнула моя донечка Каролінка, якій зараз 2,5 роки. Мені захотілося створити щось таке, за що вона мені буде вдячна в майбутньому. І я вирішила, що Da Carrol стане тим, за що вона мені подякує», – каже дизайнерка.

Бренду Da Carrol всього пів року, час народження припав на війну. За словами Вікторії, розвивати дитячий локальний бізнес складно. Тим паче в час бойових дій. Ціни піднялися на все – від сировини до вартості пошиття і дистрибуції. На розвиток бренду впливає і велика конкурентність, проте це водночас мотивує Da Carrol робити якісний продукт.


«Зараз немає таких очікуваних продаж, але ми не розчаровуємося. Працюємо для того, аби просувати бізнес. Аби вижити в цей час. Надихають вогники в очах тих, хто купує наш одяг», – зазначила Вікторія.

Тож дизайнерка і її команда продовжують творити, розвиватися для того, щоб розповсюджувати український продукт.

Українські бізнеси, які працюють попри все та створюють нову продукцію, є мужніми, адже вони вірять у найшвидшу перемогу України та її процвітання.

Текст Яни Хоптій

МатеріалвиготовленоурамкахпроєктуЕмпатія. Підтримка. Інтеграція”, щореалізовуєтьсяІваноФранківськоюобласноюорганізацієюМолодаПросвіта”. ЗмістматеріалуєвинятковоювідповідальністюавторатанеобовязкововідображаєпоглядиІваноФранківськоїобласноїорганізаціїМолодаПросвіта

banner

Залишити відповідь