Форум Складчик: можливості, про які ви і не здогадувались

Багато людей обирає самоосвіту, оскільки вважає цей формат отримання знань найбільш ефективним і зручним, адже тут можна самостійно розпоряджатись власним часом і ресурсами.

Незважаючи на те, що країна переживає скрутні часи і спостерігається нестабільна економічна ситуація, люди не втрачають надії і шукають “своє місце під Сонцем”, займаючись самоосвітою і пробуючи себе в різних сферах діяльності. Хорошим помічником тут є Інтернет, дуже часто він сприймається як головне джерело знань, які можна отримувати в будь-який зручний час.

В Інтернеті є безліч інформаційних ресурсів, де спеціалісти охоче діляться цінними знаннями, а за те отримують грошову винагороду. Але тут є певний нюанс, у більшості випадків автор вимагає попередньо оплатити курс, який нажаль не завжди відповідає очікуванням того, хто його придбав. Виходить така собі ситуація “кіт в мішку”, якої можна уникнути, якщо купляти курс в складчину ще з кимось, все-таки витратити невелику частину грошей краще, ніж заплатити повну вартість. Форум Складчик – ваш надійний помічник у пошуку однодумців.

Що особливого на форумі Складчик, і як це працює?

Основна суть зрозуміла з назви, це місце, де люди можуть об’єднуватись для спільної покупки інфопродуктів. Це простір, де знаходяться однодумці і спілкуються люди, які прагнуть до саморозвитку і самоосвіти. Тут можна обмінюватись знаннями, отримувати цінні рекомендації, а головне, – купляти навчальні матеріали в складчину зі значною економією власних заощаджень. Складчик – це об’єднання культурних і чесних людей, які готові ділитись найціннішим і допомагати іншим розвиватись, тому ризики недобросовісного користування тут мінімальні. На форумі є кілька правил, які регулюють фінансові питання:

  • учасник складчини оплачує свій внесок протягом 5 днів;
  • перевірка оплати займає найчастіше 1 день, іноді триває до 3-х днів;
  • як тільки всі учасники провели оплату, організатор купує курс і забезпечує до нього доступ учасників.

69361985_1080535749003664_5513101470905401344_n

Новачки найчастіше потрапляють на форум вже з конкретними бажаннями купити той чи інший продукт, але для початку їм необхідно перевірити, чи така тема не була створена раніше, можливо, продукт вже був викуплений, і це значно полегшує завдання. Для того, щоб це вияснити, можна скористатись функцією “Пошук”, де треба ввести назву курсу чи прізвище його автора. Якщо така тема вже є, то до неї можна доєднатись будь-коли, за виключенням того, коли вона закрита. Якщо ви не знайшли свого продукту на форумі, то можна створити нову тему для пошуку бажаючих його придбати, це нескладно, треба тільки дотримуватись правил, які детально описані в розділі – https://skladchik.biz/threads/chto-ehto-za-forum-kak-zdes-vse-ustroeno.164781/?from=200802, щоб розуміти, як це все працює. Витративши незначну кількість часу, ви отримаєте чудові можливості для того, щоб стати успішним та щасливим.

 

banner

Залишити відповідь