Названо найкращі гаджети 2017 року

Авторитетне видання Time опублікувало список кращих гаджетів 2017 року.

Несподівано, але перше місце в рейтингу журналісти присудили консолі-гібриду Nintendo Switch. Співробітників Time підкорила можливість використовувати новинку від “Великої N” для гри як в стаціонарному режимі, підключаючи її до телевізора, так і “на ходу”.

Названо найкращі гаджети 2017 року - фото 210511

Друге місце посів смартфон iPhone X. Укладачам рейтингу припали до душі тонкі рамки та технологія Face ID. З іншого боку журналісти не могли не зауважити зайву, на їхню думку, дорожнечу смартфона, а також малу кількість інноваційних ідей – більшість нововведень, пропонованих iPhone X, були запозичені в Android.

Названо найкращі гаджети 2017 року - фото 210518

Почесне третє місце рейтингу посів ноутбук Microsoft Surface Laptop – перший комп’ютер, що працює під управлінням Windows 10S. Примітно те, що журналісти майже не говорили про технічні характеристики новинки (якщо не брати до уваги можливості акумулятора довго “тримати” заряд), захоплюючись натомість винятково її дизайном.

Названо найкращі гаджети 2017 року - фото 210517

Четверте місце за квадрокоптером DJI Spark, яким можна керувати жестами, а п’яте – флагманським смартфоном Samsung Galaxy S8. На шостому місці ще одна розробка Nintendo – SNES Classic Mini. Сьоме місце, на думку укладачів рейтингу, по праву належить смарт-колонці Amazon Echo другого покоління.

Названо найкращі гаджети 2017 року - фото 210516

А ось “найпотужніша консоль в історії” не особливо вразила співробітників Time. Недавня Microsoft Xbox One X, що підтримує 4К та обганяє всі аналоги по частині технічних характеристик, посіла восьме місце в списку.

Названо найкращі гаджети 2017 року - фото 210515

Замикають топ-10 смарт-годинник Apple Watch 3 та фотокамера Sony Alpha A7R III, що розташувалися на дев’ятому та десятому рядках відповідно. “Яблучний” годинник, як і вважають журналісти, підкуповує тим, що дозволяє залишити смартфон вдома та все одно бути в курсі всіх подій. А розробка Sony є однією з кращих дзеркальних фотокамер серед тих, які коли-небудь були створені та поєднує порівняно прийнятну ціну й підвищену продуктивність.

Названо найкращі гаджети 2017 року - фото 210513
Джерело: Time
banner

Залишити відповідь