Нові "плоди" від Apple: що про них варто знати (ФОТО)

У вівторок, 12 вересня, Apple представила iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X. Що ж такого неймовірного у оновлених iPhone 7 та “ювілейного” iPhone X?

1. Три нові моделі

Як і очікувалося, Apple представила відразу три нові моделі.

Дві з них стали “апдейтами” торішніх флагманів. Замість iPhone 7 і iPhone 7 Plus з’явилися iPhone 8 і iPhone 8 Plus. Діагональ екрану – 4,7 і 5,5 дюйма, відповідно.

Дизайн залишився колишнім, але тільки візуально. Рамка корпусу все так само з металу, але “спинка” нових гаджетів зроблена зі скла. Таке рішення було потрібно для появи нової функції бездротової зарядки.

Справжнім флагманом стає новий iPhone X. Компанія вимовляє його назву як “ten”, тобто “Десять” (а не “ікс”, як може здатися деяким).

У новинки практично такий самий дизайн тилової частини (за винятком модуля здвоєною камери). Задня частина корпусу також скляна. Але фронтальна частина новинки сильно відрізняється від “вісімок”. Екран займає майже всю поверхню передньої панелі за винятком виступу нагорі для динаміка. Діагональ екрану складає 5,8 дюйма.

2. Прощавай, кнопко Home

У iPhone X її просто немає. Її функцію відтепер виконує свайп по екрану знизу вгору.

Разом з кнопкою йде в історію сканер відбитків пальців, який з часів iPhone 5s використовувався як основний засіб забезпечення приватності.

Тепер цю роль будуть виконувати заховані під нижньою частиною екрану сенсори, здатні розпізнавати обличчя користувача. Вони вміють працювати з 3D-зображенням, тому їх не обдурити, скажімо, фотографією.

Apple стверджує, що надійність розпізнавання осіб в тисячі разів перевершує надійність сканера відбитків пальців.

3. Нове залізо

Природно, в нових iPhone використовуються нові процесори A11, продуктивність яких відчутно вище, ніж у попереднього процесора А10. На 25%, як уточнили під час презентації. А продуктивність графічного чіпа виросла на 30%.

Але в iPhone X з’являється співпроцесор, який відповідає за роботу нейромереж, які використовуються для роботи функції розпізнавання обличчя.

4. Камери

Тут все так само – 12 мегапікселів. Раніше оптична стабілізація була присутня в камері тільки старшої моделі iPhone 7 Plus. Тепер же вона є в камерах як iPhone 8, так і iPhone 8 Plus.

Але у iPhone X модуль камери здвоєний, подібно до останніх флагманським моделям Huawei. Це дозволяє домогтися більшого динамічного діапазону і загальної якості картинки.

5. Ціни

Apple традиційно озвучила ціни на новинки, які будуть актуальними для американських магазинів.

Так, iPhone 8 коштуватиме від $699.

Що стосується iPhone 8 Plus, то тут ціни починаються від $799.

А флагманський iPhone X з 64 ГБ пам’яті стартує від $999. Ціну на старшу версію з 256 ГБ на презентації не назвали.

Замовлення на “десятку” будуть прийматися з 27 жовтня. У продаж модель надійде 3 листопада.

Про ціни в Україні поки говорити рано. З огляду на традиційні “націнки” можна припустити, що на перших порах ціна на iPhone X буде не менше за $1500 (40 тисяч гривень).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іванофранківці зібралися, щоб подивитися разом на новий iPhone .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київський вокзал став знімальним майданчиком для реклами Apple.

Джерело

banner

Залишити відповідь