Смарт-гаманець, який зарядить телефон і сфотографує грабіжника

Американський стартап Volterman запустив на краудфандинговій платформі Indiegogo кампанію зі збору коштів на виробництво “розумного” гаманця, який може зарядити смартфон власника, простежити за своїм місцем розташування, а також сфотографувати злодія в разі крадіжки.

Гаманець Volterman оснащений вбудованою батареєю, камерою, модулями GPS, Bluetooth, Wi-Fi, а також RFID-захистом, який оберігає банківські карти від віддалених атак хакерів. Крім того, смарт-гаманець отримав власний процесор, 512 МБ оперативної пам’яті, 32 ГБ вбудованої пам’яті та захист від вологи.

Спеціальний мобільний додаток дозволяє підключати гаманець до смартфона за допомогою Bluetooth, і якщо відстань між ними виявиться надто великою, то розсіяний власник отримає сповіщення. У разі крадіжки гаманця його місце розташування можна буде відстежити за допомогою GPS, а при відкриванні гаманець сфотографує злодія та відправить фото на смартфон. Крім цього, він може виконувати роль точки доступу Wi-Fi, що дозволить знизити витрати на інтернет в подорожах.

Гаманець Volterman буде доступний у трьох розмірах з батареєю від 2000 до 5000 мАг. З її допомогою власники гаманця зможуть заряджати свої пристрої як за допомогою кабелю, так і без нього, якщо гаджет буде підтримувати бездротову зарядку.

Перші поставки гаманців заплановані на грудень цього року, а мінімальна вартість замовлення Volterman на Indiegogo становить 98 доларів.

 

banner

Залишити відповідь