Робот (від чеськ. robota) — автоматичний пристрій, що призначений для виконання виробничих та інших операцій, які зазвичай виконувались безпосередньо людиною. Для опису автоматичних пристроїв дія яких, не має зовнішньої схожості з діями людини, переважно використовується термін «автомат».
-
-
Piaggio, італійська компанія, розробляє вантажного робота на ім’я Гіта, який може збирати і носити продукти для покупців.
-
-
Твір канайця Луї-Філіпа Демерса, який показує штучний череп з роботизованими очима, який слідує за рухом відвідувача, виставлений під час прес-показу на виставці роботів, що відбулася в Музеї науки в Лондоні.
-
-
Футбольний матч людиноподібних роботів під час 12-го RoboCup в Ірані
-
-
Робот показує анімоване обличчя на Глобальній конференції Мобільний Інтернет (GMIC) в Пекіні 27 квітня
-
-
Технік налаштовує робота Open Source Android (Росаль), який був побудований у Франції в 2016 році, під час прес-показу на виставці роботів, що відбулася в Музеї науки в Лондоні.
-
-
Дві роботизовані руки промислового виробника роботів Kuka наливають пиво для гостей, які відвідують саміт Business20 (B20) в Берліні 2 травня
-
-
Робот на стенді ReThink Robotics на Ганноверському ярмарку.
-
-
Модель демонструє, як сприяє реабілітації робот Welwalk WW-1000, розроблений компанією Toyota Motor Corporation в Японії.
-
-
Шестиколісний робот Starship Technologies призначений для доставки їжі з ресторану в Таллінні, Естонія.
-
-
Робот виробництва Тойота Мотор Корпорейшн під назвою «Гаррі Trumpet-плеєр Robot». Японія, 2005.
-
-
Робот «Роба Open Source Android» (ROSA) побудований інженером Робом Найтом, Франція.
-
-
Пірену, перший робот-гуманоїд, на виставці 1 лютого в Лабораторії аналізу і архітектури систем (LAAS), в Тулузі, Франція.
-
-
Людиноподібний робот переносить цеглу в рамках презентації. Цей робот останнього покоління антропоморфних роботів ростом 1.75м і вагою 100 кг здатний виконувати 32 незалежних рухів суглобових.
-
-
Роботизовані руки працюють на лінії обшивки кузовів автомобілів на автозаводі BMW Mini в Оксфорді.
-
-
Робот команди Luxenbourg, праворуч, забиває гол у ворота голкіпера, робота італійської команди «nomadZ», під час футбольного матчу Standard Platform Liga на RoboCup GermanOpen в Магдебурзі.
-
-
Розробник демонструє роботизований протез руки, розроблений стартапом UK Open Bionics.
-
-
Король Феліпе VI рукостискання з роботом ASIMO під час відвідин Національного музею науки та інновацій (Miraikan) 5 квітня в Токіо, Японія.
-
-
Робот «Перець» говорить з гостями стенду IBM на виставці CeBIT 2017 Technology Trade Fair 20 березня в Ганновері, Німеччина.
-
-
Робот «САК» виконує Tai Chi на стенді IBM на виставці CeBIT 2017 Technology Trade Fair 20 березня в Ганновері, Німеччина.
-
-
Поліцейський патрульний робот на залізничній станції Чженчжоу East в Чженчжоу, провінція Хенань Китаю.
-
-
Відвідувач фотографує роботів на екрані під час попереднього перегляду для преси в Музеї науки в Лондоні.
-
-
Верблюдом керує роботизований жокей під час спортивного фестивалю Ліва в Moreeb Dune 3 січня в Абу-Дабі, Об’єднані Арабські Емірати.
-
-
Діти грають в ігри поруч з роботом KeeKo в дитячому саду в місті Саньхе, провінція Хебей, недалеко від Пекіна, Китай.
-
-
Співробітник представляє роботу робота компанії Kuka на стенді на Hannover Messe 2017 року промисловій виставці.
-
-
Китайські студенти працюють над Аресі, людиноподібним двоногим роботом, на Всесвітній роботовій конференції в Пекіні в 2016 році
-
-
Емі Парді танцює з роботом під час церемонії відкриття Паралімпійських ігор 2016 року на стадіоні Маракана в Ріо-де-Жанейро, Бразилія.