Інсталяція для унітаза. Що це таке і як обрати?
Системи інсталяції для унітаза з роками стають все популярнішими. Адже мають багато переваг порівняно з більш звичними конструкціями.
За складним словом «інсталяція» ховається простий вигляд найпопулярнішого куточка в домі: труби і зливний бачок, сховані за плиткою. Видно тільки унітаз та кнопку для змиву.
Власне, інсталяція – це спеціальна металева рамка. Вона дозволяє обладнати навісну сантехніку в будь-якому місці ванної, приховавши всі комунікації та арматуру.
Плюси унітаза з інсталяцією
Однією з переваг такої конструкції є економія простору. Унітаз із інсталяцією можна на 10-15 см присунути ближче до стінки, ніж той, що з бачком.
Також система змивання в інсталяцій набагато надійніша, порівняно зі звичайними бачками. Виробники дають на неї іноді навіть десятирічну гарантію.
Ще одна перевага – ощадність та екологічність. Унітаз із інсталяцією забезпечує менші втрати води та якісніше змивання.
Така конструкція – це ще й спосіб полегшити прибирання у вбиральні, оскільки, коли немає ніжки, підлогу мити легше.
На перший погляд здається, що при поломці системи, де все сховано за плиткою та гіпсокартоном, важче робити ремонт. Але виробники передбачають доступ до всіх важливих механізмів через кнопку зливу.
Тонкощі вибору
Системи інсталяції діляться на блокові та рамні. Перші кріпляться безпосередньо до стіни. Другі мають чотири або шість точок опори в стіні і в підлозі, при цьому все навантаження припадає на підлогу.
Тому при виборі інсталяції для підвісного унітазу перш за все потрібно визначити міцність стіни. Для капітальної стіни підійде будь-яка система. Якщо ж у вашій ванні тонка перегородка, то варто обрати рамну конструкцію.
Блоковані системи простіші і дешевші, але їх потрібно обмуровувати, інакше фальш-стіна, яка закриває інсталяцію, може потріскатися. Перевагою рамних конструкцій є здатність витримувати навантаження від 400 до 600 кілограмів.
Здебільшого, в магазинах пропонують уже зібрані комплекти. Але унітаз і кнопку змиву можна обрати окремо.
Клавіші встановлюють як над унітазом, так і збоку. Вони бувають із пластику, скла й сталі. Найкращий вибір – дворежимні клавіші, що регулюють витрату води.
Підвісні унітази роблять фаянсові, фарфорові, пластикові, акрилові. Вони можуть бути білими або кольоровими, а за формою – прямокутними,овальними, круглими.
Надійний виробник
Для унітазу з інсталяцією дуже важливо, щоб технологія була якісною, аби не переживати,чи нічого не тече до сусідів знизу. Тому при покупці насамперед слід звернути увагу на виробника.
Хорошу репутацію мають німецькі компанії «Grohe», «Viega», «Villeroy & Boch», а також швейцарська «Geberit» та чеська «Jika». Їхню продукцію можна знайти в інтернет- магазині «Імперія сантехніки».
Наприклад, компанія «Viega» пропонує широкий спектр продуктів, що охоплюють весь сектор технологій інсталяції. Фірма заснована ще 1899 року. Вона починала з виробництва кранів для пивоварень, а далі почала спеціалізуватися на дренажних арматурах, з’єднувальних елементах з труб та пластикових виробах для санітарних систем.
Основою конструкції інсталяції для унітазу «Viega» є сталева рама, яка має порошкове напилювання. Рама влаштована таким чином, що під час встановлення можна регулювати її висоту до потрібного рівня. Навіть після тривалого використання вона не змінює свого зовнішнього вигляду. Всередині рами зливний бачок, що має кнопки для двох режимів.
Так само разом з конструкцією поставляється комплект кріплень для стін і унітаза. Конструкція має звукоізоляційною панель і висувні опори. Установити таку конструкцію по силам навіть людині, яка ніколи не займалася виконанням сантехнічних робіт.
Більше варіантів для вашої вбиральні можна підшукати в «Імперії сантехніки» – магазині елітної сантехніки, який є посередником між світовими виробниками та покупцем. Він пропонує широкий асортимент товарів для ванної кімнати.