Керамічні форми для запікання: плюси і мінуси

Якість страв, що готуються на домашній кухні, прямо залежить від того, яке приладдя використовується в процесі. Особливо це актуально, якщо йдеться про запікання. Для приготування у духовці можна використовувати скляні, силіконові та металеві форми. Однак найкращим варіантом можна назвати приладдя, виготовлене з кераміки.

Як вибрати керамічну форму

Основне, на що потрібно звертати увагу під час вибору посуду — це його якість. Вироби, які прослужать довгий час, випускають відомі бренди. Один із них — Marco Cervetti. Торгова марка належить шефу ресторанних проєктів Fozzy Group, справжньому професіоналу своєї справи. Будь-яка керамічна форма для запікання Marco Cervetti виготовлена з якісного матеріалу, що є стійким до високих температур. Важливо враховувати й розміри. Для запіканок оптимальним є широкий посуд з невисокими бортами. Пироги зручно готувати, якщо стінки мають рифлення. Є також порційні вироби, що дозволяють оригінально подати десертні страви та випікати кекси.

Переваги виробів із кераміки

Керамічний посуд не втрачає популярності довгий час, оскільки має високі показники експлуатації та привабливий дизайн. Основні переваги кераміки:

  1. Рівномірний розподіл тепла. Це забезпечує гарне пропікання інгредієнтів з кожного боку. Готуючи м’ясо або рибу в духовці, можна отримати золотисту скоринку, а всередині воно буде соковитим.
  2. Підвищена термостійкість. Керамічні форми витримують високі температури, не пошкоджуючись і не деформуючись.
  3. Естетичний дизайн. Керамічні форми добре поєднуються практично з будь-яким інтер’єром. Їх можна застосовувати не тільки для приготування їжі, але і для подачі. Це вигідно відрізняє їх від виробів із металу та силікону.
  4. Зручна експлуатація та очищення. До поверхні посуду, покритого глазур’ю, майже не пригорає їжа. Завдяки цьому можна використовувати небагато олії для змащування поверхні. Після приготування їжа може бути без проблем відокремлена від кераміки без пошкодження своєї структури.

Також до переваг керамічного приладдя можна віднести безпеку. Кераміка є натуральним матеріалом, що характеризується інертністю, відсутністю небезпечних компонентів, гіпоалергенністю. Посуд не накопичує запахи. Різноманітні форми з кераміки можна придбати на сайті Маудау з доставкою по Україні.

Недоліки виробів із кераміки

Основний недолік керамічних форм — крихкість. Вони можуть тріскатися не тільки під час удару, але й через температурний перепад. Також до недоліків можна віднести те, що не весь керамічний посуд можна очищати в посудомийній машинці. Попри наявність певних мінусів, форми із кераміки продовжують зберігати популярність. Переваги такого кухонного приладдя набагато істотніші, ніж недоліки. Головне — віддавати перевагу виробам перевірених виробників.

ПРОМО

banner