Купити чоловічі толстовки в 2020 році

До речей, які, без сумніву, повинні бути в гардеробі кожного чоловіка, потрібно віднести толстовки.


Цю універсальну річ носять хлопці і чоловіки різного віку. Вона є одним з головних атрибутів будь-якого образу, тому до її вибору треба поставитися серйозно. У магазині Bolf.ua є безліч чоловічих толстовок.

Чоловічі толстовки як тренд у 2020 році

Гра стилів і образів – запорука успішного створення нових речей. Саме тому актуальність максимально універсальних фасонів зараз в тренді як ніколи.

2020 рік продовжує популяризувати великі розміри «oversize». Такі моделі додають в ваш образ трохи недбалості, що особливо оцінять справжні модні експерти. Використання таких речей в своєму стилі говорить про наявність хорошого і сміливого смаку.

Складно виділити якийсь окремий популярний вид чоловічої толстовки в 2020 році, так як дана річ актуальна у всіх її іпостасях: з кишенею і без, з капюшоном, світшоти, худі, з блискавкою або без застібки і т.д. Всі вони несуть один модний посил.

Класична чоловіча толстовка

До даного виду можна віднести звичайний трикотажний фасон кофти. Він може бути злегка модернізований різного роду доповненнями: капюшоном, кишенею, застібкою, шнурками, манжетами і ін.

Якщо ви маєте намір купити чоловічу толстовку з капюшоном, то вам напевно буде цікаво знати, що капюшон може мати форму коміра-стійки або бути доданий класичним способом.

Чоловічі толстовки типу «худі»

Сама назва цієї речі говорить сама за себе. Кофта з капюшоном. Саме він є характерним елементом даного фасону. Без нього кофта «худі» є звичайним світшоти.

Дуже часто ви можете бачити худі на блискавки-застібки або з великим трапецієподібним кишенею «кенгуру». Якщо кофта без замка, то кишеню буде наскрізним.

Дана модель в основному йде трохи подовженою, що дозволить вам використовувати цю кофту замість куртки, якщо на дворі не дуже прохолодно.

Дуже часто «худі» виділяється серед інших моделей наявністю кишені-кенгуру.

Повсякденні чоловічі толстовки світшоти

Одними з найпоширеніших моделей серед чоловічих толстовок є світшоти. Ще на етапі зародження дана толстовка представляла собою колаборації звичайного класичного светри і футболки. Далі дана модель почала швидкими темпами набирати популярність серед тих, хто цінує в речах простоту, практичність і комфорт.

У сучасному світі моди світшоти використовуються практично скрізь: на прогулянках, під час активного відпочинку і навіть на побаченнях.

В даний час будинки моди і модельєри мають в своєму арсеналі величезну кількість інструментів, які дозволяють створювати фасони самої різної складності. Дизайнери мають карт-бланш на свою фантазію, тому на вулицях можна спостерігати чоловічі толстовки абсолютно не схожі один на одного, що відрізняються не тільки пошиттям, наявністю капюшона, кишені або замку, але і палітрою кольорів, різного роду принтами і т.д.

Дуже важливо вибрати правильний розмір чоловічої толстовки, тому підійдіть до покупки з повною серйозністю.

banner

Залишити відповідь