З'явилися нові ляльки-барбі в образах видатних жінок (ФОТО)

Компанія Mattel напередодні Міжнародного жіночого дня вирішила випустити ляльки у вигляді діячок, що змінили історію. 

Зовсім скоро діти по всьому світу зможуть грати з ляльками Barbie в образах Фріди Кало, Амелії Екхарт і Кетрін Джонсон. Кожна з цих трьох жінок внесла свій вклад в жіночу історію в різних сферах, пише Womo.

Екхарт стала першою авіаторкою, яка перетнула Атлантичний океан. Мексиканська художниця Фріда Кало створила свій неповторний стиль і була відома профеміністичними поглядами.

А історію Джонсон ви могли спостерігати у фільмі 2016 року «Приховані фігури» – після його прем’єри світ нарешті дізнався про внесок темношкірих жінок в роботу NASA. Джонсон розрахувала траєкторії, стартові вікна і резервні шляху повернення для багатьох польотів з проекту «Меркурій», а також політ Аполлона-11 на Місяць в 1969 році через програму «Спейс Шаттл».

У всіх трьох героїнь з’явився свій ляльковий двійник в серії «Inspiring Women» ( «Жінки, котрі надихають») – про це заявила компанія Mattel напередодні Міжнародного жіночого дня.

барбі

У фірмі провели дослідження, в рамках якого опитали 8 тисяч мам по всьому світу і виявили, що 86% жінок переживають через те, що у їхніх дочок немає гідних рольових моделей. Тому творці ляльок Barbie запустили відразу дві серії: про історичні постаті – Inspiring Women, і Shero – лінія про сучасні приклади для наслідування.

У другій серії – представлено 14 ляльок. Вони не тільки символізують досягнення видатних жінок, але також втілюють принцип різноманітності.

барбі 2

Зліва направо: іспанська дизайнерка Вікі Мартін Беррокал, китайська акторка Ксяотонг Гуан, австралійська активістка, що бореться за збереження дикої природи Бінді Ірвін, італійська футболістка Сара Ґама, американська олімпійська чемпіонка, сноубордистка Клої Кім.

барбі 3

Зліва направо: польська журналістка Мартина Войцеховська, британська боксерка Нікола Адамс, китайська прима-балерина Юан Юан Тан, американська режисерка Петті Дженкінс

барбі 4

Зліва направо: всесвітньо відома французька шеф-кухарка Гелен Дарроз, китайська волейболістка Хю Руокі, німецька дизайнерка Лейла Пієдаєш.

banner

Залишити відповідь