На що звернути увагу при виборі боксерської груші

Асортимент боксерських груп у сучасних магазинах є просто величезним. Яких тільки моделей не зустрінеш. І новачки, і професійні боксери без проблем знайдуть для себе ідеальний спортивний снаряд.

 

Щоправда, деякі правила ніяк не можна ігнорувати. На них ми і зупинимось. Тим паче тільки якщо підібрати боксерську грушу, яка ідеально вам підійде, тренування приноситимуть користь та задоволення.  В першу, чергу при виборі боксерської групі чи мішку ви повинні враховувати свої параметри, тобто зріст і вагу. Також важливо роль грає рівень спортивної підготовки. Якщо ви плануєте придбати спортивний снаряд для дитини, то ідеальний варіантом буде невеликий мішок. Якщо ж обираєте снаряд для боксерського залу, тоді варто зупинитись на варіанті висотою 1,4 метри і вагою від сорока кілограмів.

Під будь-які параметри

Сучасний вибір спортивних магазинів дозволяє підібрати боксерську грушу під будь-які параметри. У магазинах представлені мішки вагою від п’яти до ста двадцяти кілограмів. Для дітей чудово підходять моделі із вагою до п’ятнадцяти кілограмів. Боксерські груші вагою від до п’ятдесяти кілограмів вже вважаються дорослими. А, усі що важать понад п’ятдесят кілограмів краще використовувати лиш професійним спортсменам. Обов’язково реально ставтесь до рівня своєї фізичної підготовки.

Матеріал, з якого виготовлена боксерська груша

При виборі боксерської груші варто звернути увагу і на матеріал, з якого вона виготовлена. Це може бути натуральна шкіра, кирза, тканина чи шкірзамінник. Як показує практика, всі сучасні боксерські груші від перевірених виробників можуть похвалитись хорошими показниками зносостійкості. Найкращими показниками зносостійкості характеризується шкіра та кирза. Хоча і вироби з ПВХ служать досить довго, до того ж вони є значно дешевшими за шкіряні аналоги.

Внутрішній наповнювач

Та і внутрішній наповнювач боксерської груші є досить важливим. Кращим наповнювачем із точки зору ціни/якості вважається ганчір’я. Також часто груші наповнюють деревною стружкою. Як навантажувач може застосовуватись пісок.

banner

Залишити відповідь