Не ходіть іншими магазинами подарунків у Івано-Франківську: кажуть, у «ШОСЬ» є все, що потрібно

Як це не дивно, та мешканці такого великого та сучасного міста, як Івано-Франківськ довго відчували брак місць, де можна було б знайти цікаві речі на подарунок чи для себе. Ми не дарма вжили слово «відчували» у минулому часі, адже із відкриттям магазину подарунків «ШОСЬ» це питання вирішено: там навіть найвибагливіший покупець знайде щось надзвичайне.

Насправді подібний формат подарункових магазинів, який пропонує містянам «ШОСЬ», не є новим – таких магазинів чимало у Києві, Львові. А ось у Івано-Франківську до недавнього часу не було жодного магазину, в якому можна було б знайти подарунок татові, мамі, дівчині, хлопцю чи потішити себе цікавим аксесуаром, замовити корпоративні подарунки та знайти тематичні прикраси для інтер’єру. Саме так й позиціює себе магазин «ШОСЬ» – як місце, в якому можна повністю підготуватися до будь-якого свята.

Формат успішно пройшов перевірку у Львові й Тернополі, де відкрилися перші магазини «ШОСЬ». Тому немає нічого дивного в тому, що філіал в Івано-Франківську теж користується популярністю у місцевих жителів. За весь незначний час своєї роботи магазин вже став місцем своєрідного паломництва для всіх, хто цінує оригінальні подарунки, якісні та незвичайні аксесуари. Якщо ви досі не відвідали найцікавіший подарунковий магазин міста, радимо поспішати до «ШОСЬ», доки все цікаве не розкупили.

До речі, якщо ви таки дійшли до магазину, але потрібного товару немає на полицях чи він тимчасово відсутній, маємо для вас хорошу новину. У цієї мережі є власний інтернет-магазин. Його асортимент ще ширший, аніж у звичайних магазинах, а більшість позицій завжди є у наявності. Окрім того, це єдиний інтернет-магазин подарунків на Західній Україні, тому замовлення до Івано-Франківська доставляють швидше й дешевше, аніж з будь-якого столичного онлайн-стору.

10 причин таки купити щось у «ШОСЬ»

Доки ви шукаєте віконечко у своїх планах, аби навідатися до найкрутішого подарункового магазину міста, ці 10 причин остаточно зруйнують ваші сумніви й переконають придбати якусь річ у «ШОСЬ»:

  1. Магазин є офіційним представником найкрутіших українських брендів.  ORNER STORE, RAYSTONE, 1DEA.ME, SAMMY ICON, Gifty, MASLO TOM, Гусь – це лише мала частка торгових марок, чию продукцію можна тут знайти.
  2. Понад 80% товарів асортименту – українського виробництва.
  3. В магазині можна легко знайти подарунок для людини у віці від 0 до 100 років.
  4. Є всі види подарунків: кумедні й серйозні, дешеві й статусні, для жінок, чоловіків та дітей. Для представників різних професій, для любителів подорожей, прихильників здорового способу життя, книголюбів та кіноманів.
  5. Магазин може похизуватися найбільшою колекцією трендових яскравих шкарпеток. Їх настільки багато й вони такі різні, що навіть Джастін Трюдо знайшов би щось цікаве до власної колекції.
  6. Тут можна замовити корпоративні подарунки для співробітників та партнерів в межах будь-якого бюджету.
  7. А ще підібрати до свого дарунка листівку, яка точно буде унікальною, адже тут їх більш ніж 1000 різновидів.
  8. Ціни в «ШОСЬ» дуже помірні, тому навіть з невеликими коштами тут можна знайти щось цікавеньке й нетривіальне.
  9. А обслуговування чудове: консультанти відмінно знають асортимент й легко порадять річ, що повністю відповідає вашим потребам.
  10. Якщо ж вам потрібно швидко підготуватися до якогось свята, «ШОСЬ» стане вашим кращим компаньйоном, оскільки тут ви зможете придбати не лише подарунки, але й прикраси для інтер’єру та маленькі речі, що допоможуть створити правильну атмосферу.

Це просто ідеальне місце для пошуку подарунку, якщо потрібен він був «на вчора» й просто ніколи роздивлятися прикраси чи аксесуари в інтернет-магазині. Адже з цього магазину ви гарантовано вийдете не з пустими руками, а з гарно оформленим подарунком, що стовідсотково викличе чистий захват у того, кому призначений.

banner

Залишити відповідь