Незабаром іванофранківці знову літатимуть Візейром до Європи

Wizz Air вже 18 січня може оголосити про своє повернення до Львова.

У цей день пройде спільна прес-конференція корпоративного директора бюджетника Оуена Джонса і гендиректора аеропорту Львів Тетяни Романівської.

В анонсі заходу кажуть, що “спікери розкажуть про плани Wizz Air щодо подальшого розширення діяльності авіакомпанії на українському ринку”, з чого можна зробити висновок про те, що після дворічної перерви літаки Wizz Air знову почнуть виконувати польоти зі Львова.

Нагадаємо, вперше Wizz Air почала літати до Львова в липні 2008 року, відкривши рейси Київ-Львів. У 2014 році лоу-кост планував відкрити в львівському аеропорту базу підрозділу Wizz Air Ukraine з одним літаком після збільшення флоту до п’яти одиниць, однак після початку економічної кризи в Україні бюджетник відмовився від цих планів, повідомляє avianews.com.

У квітні 2015 року Wizz Air зупинив польоти свого українського підрозділу, через що були закриті маршрути, що зв’язують Київ з Жирона, Валенсією, Кутаїсі, Москвою, Бергамо, Неаполем, Тревізо, а також Львів з Бергамо, Неаполем і Тревізо.

У грудні 2016 року Wizz Air оголосив про відкриття нових рейсів з Києва до Нюрнберга і Копенгаген, а також про збільшення флоту київської бази з одного до двох літаків в серпні 2017 року.

banner

Залишити відповідь