Нідерланди — Україна: прогноз від Максима Калініченко


Експерт сайту Vseprosport – колишній півзахисник «Спартака» і збірної України Максим Калініченко – зробив свій прогноз на матч Євро-2020 Нідерланди – Україна.

У центральному матчі групи С, який відбудеться в першому ж турі, зіграють Нідерланди та Україна. Обидві ці збірних будуть боротися за перші місця в їх квартеті.

Експерт відмічає, що буде цікаво подивитися на протистояння цих команд, тим більше в рамках першого ж туру Євро. У обох цих збірних атака сильніше захисту. У команд є проблеми в побудові і якості оборонної лінії.

Однак Максим Калініченко вірить, що українці в цьому матчі зберуться і за рахунок організації зможуть стримати жваву атаку «помаранчевих». Підопічні Шевченка повинні реалізувати кілька моментів, які у них точно будуть. В останніх матчах українці показували, що вміють доходити до воріт суперника за допомогою різних комбінацій.

Експерт відмічає, що хорошим знаком став останній матч України з Кіпром, в якому команда Шевченка забила чотири м’ячі. Хоча у острівної команди було видалення, однак навіть без нього українці створювали досить багато небезпечних моментів, чим вселили ще більшу впевненість в свій успіх в цьому груповому етапі Євро.

Нідерланди, вважає колишній гравець збірної, мають точно не менше проблем, ніж Україна, а може, навіть і більше. Тільки за рахунок свого топового статусу і деяких гравців команда вважається фаворитом в цій грі. 

«Тут я з букмекерами не згоден. Не розумію, чому експерти так сильно не вірять в збірну України.

Українці, на мій погляд, нічим не гірше голландців. Так що я запропоную поставити на те, що Україна в цій зустрічі не програє», – ділиться думкою експерт.

banner

Залишити відповідь