Німецька якість та неймовірний асортимент - це про німецькі шпалери Rasch

У більш ніж восьми десятках країнах світу сьогодні продаються німецькі шпалери Rasch. Як же вдається компанії протягом сотні років не втрачати популярності, а навпаки, завойовувати все нових та нових прихильників? Відповідь проста.

Виробник велику увагу приділяє якості та дизайну продукції, та й вартість шпалер є досить доступною.

Розпочиналось усе із ручного виробництва

Цікаво, що спочатку все виробництво було ручним, а компанії виготовляла лише текстильні шпалери. Згодом обладнання стало автоматизованим, адже попит на товар зростав. Потім воно ставало все більш сучасним, а асортимент поповнився новими товарами. Нині таким вибором дизайнерських рішень може похвалитись мало яка компанія. Що вже казати про широкий діапазон цін, високу якість? Не дивно, що компанія впевнено лідирує у своїй галузі.

Сучасний асортимент – просто вражаючий

Зараз компанія пропонує покупцям, як текстильні шпалери, так і вінілові та флізелінові. Великим попитом користуються шпалери, що призначені для подальшого фарбування. Вони часто використовуються у сучасних інтер’єрах. До того ж такий товар радує бюджетною ціною та дозволяє час від часу змінювати колір стін приміщення. Можна обрати шпалери під фарбування, як з гладкою, так і з рельєфною поверхнею. Оригінально виглядають колекції із нанесеним на шовк зображенням.

До каталогів часто звертаються професійні дизайнери

Що стосується виробів із вінілу, то вони чудово імітують натуральні матеріали. Ефектно виглядаються шпалери з імітацією мармуру, металу, деревини, замші, шкіри. Доки ви не зізнаєтесь, ваші гості можуть і не здогадуватись, що ви просто поклеїли шпалери в приміщенні. Це дозволяє реалізовувати цікаві дизайнерські рішення. Не дивно, що професійні дизайнери часто у своїх проектах звертаються до каталогів шпалер Rasch. Єдине, будьте готові до того, що обирати конкретні шпалери ви будете довго. Адже асортимент товару в сучасних магазинах та каталогах настільки великий, що просто очі розбігаються. Навіть найвибагливіший покупець точно знайде шпалери собі до смаку.

226217

banner

Залишити відповідь