Нова атракція для веселих компаній з'явилася у Франківську (ФОТО)

Кожен із нас любить зустрічі з друзями чи рідними, коли разом ви просто класно проводите час. Однак віднедавна іванофранківці можуть поєднати приємне з корисним. Із травня у місті організовують гру CleverRest – як можна зрозуміти з назви, атракцію, де треба ворушити мізками і… насолоджуватися відпочинком у компанії близьких людей.

Щоб передати читачам і читачкам Огого! атмосферу гри, ми – журналісти –  взяли участь у одній із них.

клевер8

Взагалі, ідею франківські організатори запозичили у Львова, але першоджерело – Велика Британія.

«Суть у тому, щоб весело проводити час, гарно розважатися. Можна пити пиво просто, а можна з розумом. Тому ми вирішили щось таке запровадити у нас», – розповідає організаторка CleverRest в Івано-Франківську Ольга Завійська.

клеверр

Гра має 7 турів: перші шість – по сім запитань, останній – 10. Запитання спільно придумують колеги по “CleverRest” зі Львова та Івано-Франківська

Перші 6 турів містять фото, картинки, тексти та музику. Запитання транслюються на екран, окрім цього їх двічі зачитують. Гравцям доводиться вгадувати саундтреки до фільмів, розпізнавати «зафотошоплених» зірок, продовжувати вислови, думати логічно і бути уважними. На роздуми після кожного питання дається хвилина, ще одна хвилина надається після усіх запитань туру. Листочки з відповідями після закінчення часу гравці мають віддати організаторам. Кожна правильна відповідь – 2 бали.

Сьомий тур – бліц, запитання сприймаються лише на слух. Тут кожна правильна відповідь – 1 бал, але всі інші правила незмінні.   Ще одна деталь – після 3 і 7 турів є перерва. Після сьомого туру відбувається нагородження трьох переможців. Не залишається без уваги і команда, що програла, – їй вручають заохочувальний приз. Загалом – без подарунку не залишається ніхто.

«У нас є гарне ядро – люди, які стабільно ходять. Ми дуже задоволені і стараємося для них завжди підготувати якісь кльові подарунки, завжди викручуємося, щоб вони не отримували призів однакових. Намагаємося гарний настрій дати, кльові питання. Зазвичай після таких ігор людина починає щось читати. Тобто ми, можливо, навіть якимось чином впливаємо на ерудицію франківців», – зізнається Завійська.

Загалом франківський CleverRest має уже 12 сформованих команд. Мета організаторів – зібрати 25.

«У нас дуже гарна міцна сім’я. Ми працюємо, кожен відповідає за якусь свою ланочку. Наша мета – зібрати 25 команд, наразі уже є 12. Далі ми не хочемо, далі нам просто потрібен хороший настрій – і все», – каже організаторка.

Проводять гру щодватижні по четвергах о 19:00 у Panorama Club. В одній команді може бути від 1 до 10 учасників. Вартість за участь з людини – 50 гривень. Щоб узяти участь, потрібно попередньо зареєструватися.

клевер18

 

banner

Залишити відповідь