Новинки-цікавинки drink-world в 2017-2018 році

Які напої підкорили світові вечірки, застілля та святкування – у дослідженні наших експертів.

Номінація: Тотальний Епатаж!

Трендом, брендом і на слуху в 2017 році стало блакитне шампанське! Власне кажучи його виробництво розпочалося дещо раніше, однак саме в цьому році статистика продаж просто зашкалює.

Лідерство захопили іспанці завдяки якості і, що найважливіше, ціновій політиці. Ніхто ж не хоче переплачувати і віддавати за лазурне море у бокалі понад 10-30 євро. 2-3 євро – ось ціна, за яку можна святкувати на повну потужність із максимальною комплектацією гостей!
Garcia Carrion – іспанський винний холдинг. Останнє слово говорить про масштаби компанії. В їх портфелі вина від бюджетного до ультрапрестижного форматів. Ведуть бізнес в майже 150 країнах світу. І ось, в контексті лінійки мускатного ігристого, поряд з Gold Moskato (золотисто-жовтого кольору), Pink Moskato (рожевого кольору) з’являється Blue Platino Moskato (голубої палітри).
Перше питання у будь-якої людини – як вони зробили його блакитним?! Явно щось нахімічили. Що ж, без хімії в 21 столітті ніяк не обійтись. Для забарвлення додають два барвника (природного і синтетичного походження). Перший з них типовий антоціан рослинного походження. Молекули антоціанів видобувають і тих рослин, колір яких нам потрібен, тобто голубіка (лохина), чорниця, чорна малина, ожина, чорна смородина. Наступний барвник методом органічного синтезу виготовляється з кам’яновугільної смоли. Ви скажете – а воно не…? Не переживайте, всі барвники безпечні і навіть, за деякими дослідженнями мають лікувальні властивості. Всі вони сертифіковані і дозволені у харчовій промисловості в країнах ЄС та Україні. Самі розумієте – вино виробляється в Іспанії і продається по всій Європі. Які тут можуть бути сумніви.

golube

Та все наведене вище не має значення. Ви бачили Blue Platino Moskato в бокалі?! Отож бо, поки не бачили не робіть ніяких попередніх висновків. Бо виглядає воно на мільйон доларів, а коштує 3 євро. Епатажності просто немає меж! Ваше весілля, день народження… та взагалі будь-яке святкування буде унікальним і запам’ятається всім.
Коштує блакитне «шампанське» у мережі алко-маркетів «Могорич» всього 100 грн. Беручи до уваги ефект який, ви отримаєте від нього, вважаєте, що це майже безплатно.

 

Номінація: якість вище ціни!
Що ви бачите на етикетці текіли преміум-класу Espolon? Скелет який скаче верхом на півні! Ваші версії? Сумніваємося, що у вас буде правильна відповідь. Автор цієї ілюстрації Стівен Йобл створив логотип в стилі “Dia-de-los-Muertos” (“дня Мертвих”). Згідно його задуму, ця етикетка символізує столітню боротьбу мексиканського народу за власну свободу. А й справді, якщо ви мертві, то вам, як співається у одній пісні, уже не й прийдеться помирати. Насправді з таким підходом до життя ви далеко можете зайти і багато чого зробити, адже ніякі інстинкти самозбереження вас не тримають. Головне – вільний дух.

espolon

Текіла “Espolon” Blanco має багато нагород на різномінітних престижних конкурсах:

— золота медаль на “International Review and Spirits, 2010”;
— фіналіст конкурсу “Ultimate Spirits Competition, 2011”;
— Подвійна золота медаль на “San Francisco World Spirits Competition», 2011”;
— срібна медаль на «International Wine and Spirits».

Зайдіть в магазин «Могорич» і подивіться, яка вартість текіли преміум-класу із 100%-ої голубої агави. Ви будете приємно здивовані.

 

Номінація: найнижча ціна в преміум-сегменті!
Якщо хтось віднайде мега-престижне вино категорії Chianti Riserva із сонячної Тоскани за ціною 145 гривень, то напевне тільки в самій Італії. Бо в Україна такі ціни не водяться за такий продукт. Chianti Riserva має найвищу класифікацію в піраміді якості італійського вина – DOCG (Denominazione di Origine Controllata e Garantita), яка свідчить про те, що виробництво даного вина не тільки контролюється державою, але й держава гарантує, що воно відповідає всім заявленим нормам і характеристикам які передбачені для вин такої категорії.
Щоб отримати маркування Riserva, вино витримується в дубовій бочці не менше 38-ми місяців. Це дуже багато часу. А час це гроші. Тому, коли вам пропонують таке вино за таку вартість, ми робимо вам велику знижку і фактично не закладаємо у собівартість продукту отой дорогоцінний час.
Між іншим, не забувайте, що сорт винограду, з якого виготовляється Chianti – це санджовезе – найзнаменитіший і культовий виноград Італії.
Його назва перекладається як «кров Юпітера», так що все дуже серйозно!:)
Тут недалеко й до Олімпу дійти!

italy

Насолоджуйтесь життям і його дарами, не скисайте, тримайте себе в тонусі все буде у Вас добре!

Мережа алкомаркетів «Могорич»

http://mogorich.com.ua/
м. Івано-Франківськ, вул Сахарова 23
м. Долина, вул. Незалежності 8/а
м. Коломия, вул. Бандери 12/б

 

*Надмірне вживання алкоголю шкодить здоров’ю

banner

Залишити відповідь