Поради франківської стилістки. Як зібрати ідеальний образ до Дня св. Валентина

14 лютого – особливий день у році. В цей час навколо панує атмосфера кохання та романтики. Доба, коли всю свою увагу та тепло ми хочемо подарувати своїй половинці. В День святого Валентина хочеться мати надзвичайний вигляд. Саме тому франківська стилістка Людмила Савляк сьогодні навчить нас складати стильний романтичний образ.


Кольори

Зазвичай ми уявляємо собі образ на День закоханих в червоних чи рожевих тонах. 14 лютого ці кольори всюди. Тому стилістка радить не піддаватись ажіотажу, а використати можливість виділитись і проявити свою індивідуальність. Перше, на що варто орієнтуватись – власні смаки. Обирати одяг тих кольорів, які вам подобаються та личать. Якщо все ж вирішили використати червоний колір – добавте його у макіяжі, манікюрі чи аксесуарах. Щоб ваш образ виглядав святково, можна одягути чорний чи різні відтіки білого (молочний, слонова кістка).

Тканини

Щодо тканин, тут можна спробувати або щось ніжне легке, дівочкове або навпаки – сексуальне, драматичне, агресивне. Все залежить, якого ефекту ви хочете досягнути.

Придивіться до оксамиту, з цієї тканини може бути топ чи корсет. Залишиться лише підібрати низ. Якщо не хочете виглядати надто святково, поєднайте його з джинсами.

Також дуже актуальним буде образ із напів-прозорих тканин та мережива. Це може бути сукня чи комбінезон, який ви поєднаєте із жакетом.

Сміливо обрайте сатинові наряди для будь-яких святкувань. Це можуть бути. сукні в білизняному стилі з прозорим топом під ними чи сатинові штани, поєднані з корсетом.

Якщо ніжні фактури не для вас, спробуйте шкіру . Приталена шкіряна сукня точно вразить вашого кавалера.

Аксесуари

Будь-який образ можна довершити чи зісувати аксесуарами, а інколи саме вони і є головним акцентом. Людмила радить привернути увагу до вашої шиї в цей день і вдягнути чокер, перлинки , квіти чи навіть тематичне сердечко.

Браслети, які одягнути на руку чи на рукав вашої сукні, блузи, жакета, щоб зробити акцент на зап’ястях. 

Ще цікавою деталлю можуть стати пір’я. Тим більше, так задекорувати річ можна самостійно, придбавши пір’я в магазині кравецьких додатків. Прикріпіть їх до виробу і ваш образ стане легким та романтичним.

Червоні колготи також здатні надати вашому образу Валентинського вайбу.

Ще можна використати рукавички. Вони дуже вишукано та стильно виглядають в образі. Найкрае підійдуть довгі прозорі чи сатинові рукавички

banner