Оплата з Google Pay: як працює та як налаштувати на андроїд

З популяризацією безготівкових платежів, ми маємо все більше можливостей для зручної та безпечної оплати. Одним із найпопулярніших рішень є використання мобільних гаманців, що дозволяють оплачувати покупки прямо зі свого смартфона. І одним з рішень є розрахунки з Google Pay. Сьогодні в деталях розповімо про мобільний гаманець Google Wallet та як додати платіжну картку до власного смартфона.

Що таке Google Wallet

Google Wallet – це електронний гаманець, розроблений компанією Google, який дозволяє користувачам зберігати фінансові дані й здійснювати безготівкові платежі через мобільні пристрої. Цей сервіс дозволяє зручно та безпечно робити покупки, переказувати гроші та отримувати платежі за допомогою смартфона або іншого гаджета з NFC.

Як працює Google Wallet

Система має багато функцій для полегшення керування та користування фінансами, серед яких:

  1. Збереження кредитних та дебетових карток.
  2. Онлайн-платежі з Google Pay в Інтернеті, коли не потрібно вводити кожен раз дані картки. Просто увійдіть у свій обліковий запис Google та підтвердіть оплату.
  3. Оплата з Google Pay у фізичних магазинах за допомогою NFC (безконтактного зв’язку).

Ще одна важлива особливість сервісу Google Pay — висока безпека платежів, завдяки шифруванню та складним методам аутентифікації. Крім того, ви можете заблокувати свій обліковий запис Google в разі втрати або крадіжки пристрою, щоб забезпечити безпеку своїх фінансових даних.

Як платити карткою Mastercard зі смартфона Android

Використання Google Pay з карткою Mastercard відкриває можливості для зручних та безпечних оплат. Щоб налаштувати функції на пристроях Android дотримуйтеся покрокової інструкції:

  1. Відкрийте додаток Google Wallet або за необхідності завантажте з Play Market.
  2. Додайте картку Mastercard: проскануйте пластик за допомогою камери смартфона чи введіть вручну дані картки – номер, термін дії та CVV-код.
  3. Підтвердьте картку. Від вашого банку надійде SMS-повідомлення з кодом підтвердження. Введіть отриманий код в додатку.
  4. Налаштуйте метод аутентифікації: PIN-код, шаблон блокування або відбиток пальця/розпізнавання обличчя. Картка додана до вашого профілю Google.
  5. Для того, що здійснювати безконтактні оплати вашим смартфоном за допомогою Google Pay, просто піднесіть свій смартфон з NFC до безконтактного термінала.

Загалом, Google Wallet дозволяє зручно та безпечно керувати фінансовими транзакціями через мобільний пристрій. Ви можете забути про необхідність носити з собою безліч карток і використовувати свій смартфон для швидких, безпечних та зручних платежів.

ПРОМО

banner