Особливості сімейного відпочинку на Івано-Франківщині

Карпатський регіон – ідеальне місце для відпочинку. Тут панує своя енергетика і, здається, навіть час пливе не так швидко, як в галасливих мегаполісах. Це ідеальне місце для проведення часу сім’єю: дорослі зможуть порелаксувати, насолоджуючись карпатськими краєвидами, а дітлахи отримають незабутні спогади від кришталево-чистих гірських річок.

Як спланувати поїздку?

Варіантів відпочинку на Івано-Франківщині може бути декілька. Найпростіший – купити путівку та відправитися в гори з групою таких же туристів. Хоча якщо поїздка запланована з дітьми, це може бути не найзручнішим варіантом. До того ж вам доведеться чітко притримуватися графіку і маршруту, передбаченого туром.

Інший варіант – самостійна подорож. Так ви зможете самі визначати населені пункти, які бажаєте відвідати, і також самостійно вирішуватимете, скільки затриматися в тому чи іншому місці. Відправитися в такі мандри можна, скориставшись громадським транспортом, заздалегідь спланувавши маршрут та пересадки. Та все ж у подорожі всією сім’єю найзручніше їхати власним містким автомобілем, таким як Фольксваген Туран. До речі, саме ця модель на сервісі OLX є однією із найпопулярніших в сегменті сімейних авто.

Що відвідати на Франківщині?

Насправді місць, вартих уваги, на Івано-Франківщині надзвичайно багато. Проте якщо у вас в планах – спокійний сімейний відпочинок, тоді у свій маршрут варто включити такі місця:

  • Дземборня. Це найвисокогірніше село в Карпатах. Якщо ви прихильник зеленого туризму, мрієте спробувати щойно зібраних лісових ягід та грибів, піднятися на Чорногірський хребет, тоді вам – сюди.
  • Шешори. Ваша сім’я віддає перевагу відпочинку біля води? Тоді ваш вибір – це село Косівського району, яке розкинулося на декілька кілометрів вздовж гірської річки.
  • Верховина. Це справжнє серце Карпат. Тут, як ніде, відчувається гуцульський колорит.
  • Галич. Столиця Галицького князівства стане не тільки незабутнім відпочинком, а й припаде до душі всім любителям середньовічних фортець.
  • Криворівня. В цьому мальовничому карпатському селі, де знімали «Тіні забутих предків», час наче зупинився. Тут кожен будинок – пам’ятка архітектури.

Напевне, для того, щоб бодай трохи зрозуміти Карпати, тут треба прожити як мінімум десятиліття. А для того, щоб зрозуміти, що Карпатський регіон – насправді магічний, достатньо бодай раз сюди приїхати.

banner

Залишити відповідь