Поповнюємо багаж знань з форумом Складчик

Всім відомо, що рух – це життя, тому люди, які зупинились у своєму розвитку, навряд чи зможуть досягти успіху.

Це стосується і відкриття власної справи, там не обійтись без самоосвіти, яка є чудовим інструментом отримання необхідних знань. В загальному розумінні самоосвіта – це тип індивідуального навчання, яке мотивується особистими потребами задля отримання корисних знань та навичок з ціллю професійного росту. Така форма навчання має наступні переваги:

  • враховує індивідуальні особливості і потреби в знаннях;
  • забезпечує системний підхід у оволодінні новими знаннями;
  • дозволяє поєднувати основний вид діяльності з навчальним процесом.

Якщо людина прагне до розширення кордонів своїх знань, то вона має більше шансів стати успішною, ніж та, що стоїть на місці. Недостатньо накопичувати інформацію, потрібно вміти ще й користуватись нею. Якщо знання просто “припадають пилом на полиці”, то толку з них мало, вони повинні працювати на вас. Ті, хто рішуче налаштований на професійне зростання і успіх, вже давно користуються можливостями форуму Складчик, який об’єднує однодумців для спільного придбання інформаційних продуктів.

Як працює форум Складчик?

Першочергово це простір для об’єднання і спілкування цікавих особистостей, які допомагають один одному розвиватися. Завдяки такому формату можна купувати різноманітні курси, уроки і майстер-класи в складчину, тобто платити лише частину повної вартості. Якщо ви маєте бажання придбати конкретний інфопродукт, то створіть тему в спеціальному розділі, щоб про це могли дізнатись інші. Всі зацікавлені у покупці певного інформаційного продукту вносять свою частку оплати, а організатор після купівлі забезпечує доступ до інформації всім учасникам. Оплата відбувається за допомогою найбільш популярних платіжних систем: Яндекс.Гроші або WebMoney, існує певна форма захисту, яка мінімізує ризики шахрайства.

Форум Складчик – це багатоцільова система, тому вона має певні правила для організації комфортного і безпечного користування. З особливостями того, як працює форум, можна ознайомитись у спеціальному розділі – https://skladchik.biz/threads/chto-ehto-za-forum-kak-zdes-vse-ustroeno.164781/?from=2001. Там все детально і зрозуміло розписано, знання цієї інформації допоможе вам швидше адаптуватись на форумі. Складчик – це надійний помічник в досягненні успіху, який збагатить ваш багаж знань.

83766736_121897145692250_1738642854940508160_n

banner

Залишити відповідь