Поради від Inspektor.Team: Що робити, якщо ви випадково розбили товар в магазині?

З Новим Роком відкриваємо нову рубрику під назвою «Поради від Inspektor.Team» спеціально для веб-журналу OGOGO в якій будемо розповідати, що і як робити в тих чи інших життєвих ситуаціях, які часто трапляються в магазинах, ресторанах тощо.

Уявіть, що Ви, вибираючи товар на стелажі в магазині, робите неохайний рух – і ось найдорожча пляшка алкоголю летить на підлогу та розбивається. А до Вас рухається розсерджений охоронець. Що робити в такому випадку?

mdk-1

Сьогодні команда проекту Inspektor.Team розповість вам про те, як себе вести і що робити, якщо Ви випадково розбили товар в магазині.

Якщо Ви, прогулюючись по магазину, випадково зачепили стелаж з вином, склянками або посудом, через що товар розбився, то це не Ваша вина. У такій ситуації в першу чергу винна буде адміністрація магазину через недотримання правил зберігання продукції.

Винен магазин якщо:
• Товар на полиці розташований нестійко.
• Відстань між стелажами менше ніж 1,4 м (для магазинів площею до 100 кв. М) або менше ніж 2,5 м (для магазинів площею до 400 кв. М).
• Підлоги були слизькими, Ви посковзнулися і упустили товар.
• Проходи заставлені коробками, «гірками» з товару.
• Товар розбився, впавши з стрічки на касі.

Що робити, якщо Вас заставляють платити:
Пам’ятайте: Ви зобов’язані заплатити за зіпсований товар, тільки якщо Ваша вина буде доведена в суді.
Попросіть у адміністратора книгу скарг і детально опишіть там, що сталося. Вкажіть конкретний час – так буде легше знайти записи з камери спостереження. Опишіть всі деталі: слизькі підлоги, нестійкість товару і т. д.

Що робити, якщо з магазину не випускає охорона:
Якщо Ви залишили свої контактні дані і сказали, що заплатите за товар, тільки якщо так вирішить суд, а Вас все одно не випускає охоронець, знайте: він перевищує свої повноваження, а за це карають за законом.
У такій ситуації досить нагадати співробітнику охорони про те, що він перевищує свої повноваження.

Бажаємо нічого не бити, та бути обережними у магазинах!

Слідкуй за нами:
Instagram – instagram.com/inspektor.team
Facebook – facebook.
com/inspektor.team

regionsamara

banner

Залишити відповідь