Пошук вакансії керівника: які навички варто вказати в резюме
Керівник – це одна з найважливіших персон у штаті компанії. Від його досвіду, лідерських та особистих якостей, амбіцій і рішучості напряму залежить успішність бізнесу та атмосфера в колективі. До того ж ця посада приваблює перспективністю, престижністю та високою зарплатою. Тому на неї завжди є попит серед претендентів на ринку праці. Проте переважна більшість відсіюється ще на етапі розгляду резюме. Про те, як не потрапити в їхнє число, завдяки яким чинникам можна вигідно виділитися серед других претендентів, читайте нижче.
Складаємо резюме правильно
Це перше, що треба зробити при пошуку роботи. Резюме є тим документом, який презентує людину та формує про неї перше враження. Тому, складаючи його, варто підійти до діла відповідально, розібратися, як правильно треба це робити. Насамперед варто ознайомитися зі стандартними правилами заповнення. Збираюсь претендувати на вакансії керівника, необхідно вказати такі дані:
- освіту;
- досвід роботи за спеціальністю;
- керівні посади, які раніше обіймав.
Обов’язково варто зазначити якості та навички, досягнення, які роблять людину цінним працівником, надають перевагу перед другими кандидатами.
Додасть плюсів у резюме також знання англійської мови, курси підвищення кваліфікації, досвід роботи в міжнародних компаніях чи сертифікат про навчання за кордоном. Тому, якщо є такі переваги, обов’язково треба їх вказати. А коли нема, то краще не вигадувати, чесно написати в резюме тільки реальні факти.
Як шукати вакансію
Пропозиції керівних посад дійсно рідше зустрічаються на ринку праці, аніж вакансії спеціалістів, різноробочих чи офісних працівників. Зумовлено це кількома чинниками. По-перше, керівників взагалі менше в співвідношенні до інших кадрів. По-друге, нерідко на такі посади відбираються працівники всередині компанії, які виросли в ній.
Проте, якщо заглянути на портал для пошуку роботи https://jobs.ua/, можна знайти й такі пропозиції. Часто фірми оголошують конкурс на вакансію керівника й охоче беруть «сторонніх» спеціалістів, якщо серед робітників немає кандидатури відповідної кваліфікації. До того ж іноді саме таким чином власники та гендиректори компаній переймають досвід, запобігають виникненню панібратства чи міжособової неприязні всередині колективу. З кожним роком подібна практика стає популярнішою, що дає змогу кваліфікованим кадрам знайти вакансію керівника. Аби не прерогативи пропозиції, варто моніторити сайти для пошуку роботи та мати напоготові відповідне резюме.