Про LEZHAK: франківець першим в Україні створив бренд шезлонгів (ФОТО)

Франківець  Назар Тодорук довів, що винаходити велосипед не тільки можна, а й потрібно. У 2016 році хлопець заснував LEZHAK – перший в Україні бренд шезлонгів. Так, виявилося, що до цього часу в Україні ніхто таким не займався.

Для читачів Огого! Назар розповів, як перетворив ідею в успішний бізнес.

Хлопець розповідає, що задум створити бренд лежаків виник у вересні 2016 року.

“Я працював офіціантом і кожного дня розкладав шезлонги. Взагалі, давно шукав ідею для бізнесу, і мені виготовлення лежаків здалося найбільш простим, що може бути, і що потребує найменше грошей для початку”, – зауважує Назар.

lezhak-06296

Вже у жовтні хлопець почав займатися втіленням ідеї у життя: шукати постачальників деревини, тканини, розробляти логотип. Потім почав займатися сайтом.

“На сайт пішло близько двох місяців, може, навіть три, тому що трапилися трохи недосвідчені програмісти, які “натупили”, як часто буває (посміхається). Поки вони працювали над тим сайтом, запустив інший на Prom.ua, який зараз дає багато покупок. Окрім того, оскільки я перший, хто почав займатися шезлонгами в Україні, за мій основний сайт не плачу нічого”, – розповідає франківець.

lezhak-06299

Процес виготовлення шезлонгу починається із заявки клієнта. Далі Назар зв’язується з потенційним покупцем та обговорює всі параметри.

“Якщо просто тканинні, то їх шиють на фабриці. Якщо потрібні шезлонги з логотипом, то узгоджуємо всі параметри: скільки кольорів, як лого має наноситися, розміри зображення, термін виконання. Тоді замовляємо тканину, розробляємо візуалізацію і власноруч наносимо, збираємо і відправляємо”, – каже засновник бренду.

Тканина залежить від побажань клієнта – вона може бути як із натуральних складників, так і синтетичною. Всього є більше 20 кольорів тканини. Замовляють – з України та Польщі.

У Назара є партнер Михайло, який відповідає за деревообробку.

“Моя частина – це клієнти, тканина і просування бренду”, – каже Тодорів.

Шезлонги, виготовлені у Франківську, популярні далеко за межами Прикарпаття. Зокрема, Назар розповідає, що бренд співпрацює з харківським арт-заводом, а зараз ведуться перемовини з брендами Pepsi, Lays. У планах на наступний рік – вихід на великі торгівельні мережі, такі як “Епіцентр”.

“Загалом, це той самий товар, що за кордоном, але вироблений в Україні. Нічого нового. Просто я взяв цю ідею, займаюся нею. Зараз ми уже бачимо себе лідерами ринку. По суті, воно так і є.

Я не бачу це справою усього життя. Хочу цей бізнес довести до досконалості, щоб моя участь у ньому була мізерна з часом, і займатися чимось іншим – більш творчим”, – каже Назар.

Усього бренд має три моделі шезлонгів: дитяча, з підлокітниками  і “классік”. Можливе виготовлення шезлонгів “дабл” – для двох людей, але на такі моделі ще не надходили замовлення.

Дитячий шезлонг коштує 600 гривень. Середній – від 700 гривень без логотипу, а з логотипами – від 750 гривень – залежно від побажань клієнта. “Дабл” коштуватиме у межах 1000-1200 гривень. При замовленні великої кількості лежаків ціна знижується.

Термін “від замовлення до клієнта” – 10 днів.

 

 

banner

Залишити відповідь