Росію на Євробаченні представлятиме дівчина в інвалідному візку. Її вже перевіряє СБУ

Росія відправляє на пісенний конкурс Євробачення-2017 до Києва Юлію Самойлову з піснею Flame Is Burning.

Юлія Самойлова народилася 7 квітня 1989 року в місті Ухта, республіка Комі. Після невдало зробленого щеплення від поліомієліту в ранньому дитинстві, вона отримала першу групу інвалідності і відтоді пересувається на інвалідному візку, пише ICTV.

Загальноросійську популярність співачка отримала в 2013 році після участі у третьому сезоні проекту Фактор А на каналі Росія 1. У фіналі вона посіла друге місце і була відзначена премією Алли Пугачової – Золота зірка Алли.

У 2014 році виконала пісню Разом на урочистій церемонії відкриття Зимових Паралімпійських ігор у Сочі. У тому ж році записала спільний дует з Гошею Куценком.

Внутрішній конкурсний відбір виконавців для участі на Євробаченні-2017 проводив Перший канал. Юлія виконає пісню Flame Is Burning, слова і музику написав Леонід Гуткін, який написав конкурсні пісні Євробачення для Діни Гарипової та Поліни Гагаріної.

Служба безпеки України перевірить достовірність інформації про можливі візити Самойлової в окупований Росією Криму і після цього ухвалить рішення про її допуск або недопуск в Україну, повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

27 червня 2015 року Самойлова виступала в окупованому Криму, на гала-концерті фестивалю Світ спорту і добра в Керчі.

Законодавство України забороняє відвідування окупованих територій через недіючі пункти пропуску.

 

banner

Залишити відповідь