Нові правила провезення ручної поклажі Wizz Air в запитаннях і відповідях

Лоу-кост Wizz Air c 22 червня 2018 роки змінив правила провезення ручної поклажі на своїх рейсах. Тепер пасажири, які не набули послугу пріоритетної посадки WIZZ Priority, повинні будуть здавати ручну поклажу перед посадкою в літак для перевезення її в багажному відсіку авіалайнера.

Чи зможуть пасажири брати в салон хоча б цінні речі і техніку, як довго будуть діяти нові правила? avianews.com розбирався в деталях.

У чому суть нових правил?

Wizz Air з 29 жовтня 2017 року дозволяє пасажирам безкоштовно перевозити одне місце ручної поклажі з габаритами до 55х40х23 см і вагою до 10 кг. Раніше на завантажених рейсах деяких пасажирів, що не купили послугу пріоритетної посадки WIZZ Priority, просили безкоштовно здати ручну поклажу в багаж. Пов’язано це з тим, що в разі, якщо кожен з мандрівників візьме на борт валізу максимально дозволених розмірів, на багажних полицях в салоні не вистачить місця для речей всіх пасажирів.

Тепер же все клієнти лоу-коста, що не купили WIZZ Priority і подорожують по тарифу Basic, повинні будуть здавати свою ручну поклажу для перевезення в багажному відсіку літака в обов’язковому порядку незалежно від рівня завантаження повітряного судна.

wizzair

Поміняються чи умови провезення ручної поклажі для пасажирів Wizz Air, що купили пріоритетну посадку WIZZ Priority? 

Нові правила проведення ручній поклажі не поширюються на пасажирів, які купили послугу пріоритетної посадки WIZZ Priority. Такі пасажири як і раніше зможуть брати в салон літака два місця ручної поклажі: основну річ з габаритами до 55х40х23 см і вагою до 10 кг і додаткову річ з габаритами до 40х30х18 см.

Аналогічні правила діють для пасажирів, які купили квитки за тарифами WIZZ Go і Wizz Plus – в них за замовчуванням включена послуга пріоритетної посадки WIZZ Priority.

wizzair

Піша посадка пасажирів в літак Wizz Air. Фото: Вадим Войтик

Чому Wizz Air змінив правила провезення ручної поклажі в салоні літака?

Поява нових правил в Wizz Air пояснили бажанням мінімізувати затримки рейсів, пов’язаних з необхідністю обробки ручної поклажі, коли не помістилися в салоні речі забирають і розміщують в багажному відсіку, а також прагненням підвищити рівень задоволеності клієнтів, надавши їм заздалегідь чіткі правила.

На ділі ж нові правила дозволять авіакомпанії отримати додатковий заробіток за рахунок збільшення продажу послуги пріоритетної посадки серед пасажирів, які не бажають розлучатися зі своєю ручною поклажею.

Багажні полиці для розміщення ручної поклажі в салоні літака Wizz Air. Фото: avianews.com

Багажні полиці для розміщення ручної поклажі в салоні літака Wizz Air. Фото: avianews.com

Я не купив WIZZ Priority, але у мене з собою тільки невелика сумка, чи можу я її взяти в салон?

Wizz Air обмежив провезення в салоні літаків в якості ручної поклажі речей максимально дозволених розмірів 55х40х23 см, які можуть поміститися тільки на багажних полицях. Якщо ви подорожуєте з невеликою сумкою або рюкзаком, габарити яких не перевищують 40х30х18 см, то як і раніше зможете взяти таку річ в салон, навіть якщо не купили WIZZ Priority. Таку сумку необхідно буде розмістити під кріслом.

Я лечу з ручною поклажею максимально дозволеного розміру 55х40х23 см, не купив WIZZ Priority, чи зможу я взяти в салон цінні речі перед здачею валізи в багаж?

Так, Wizz Air офіційно підтвердив, що пасажири зможуть взяти зі своєї ручної поклажі перед здачею її в багаж цінні речі, наприклад, ноутбук, фотоапарат, гроші, документи і пронести їх в салон. Тому якщо Ви не купили WIZZ Priority, приготуйте пакет або невелику сумку, в яку зможете скласти всі цінності для того, щоб взяти їх з собою в літак.

Де необхідно буде здати ручну поклажу в багаж?

Wizz Air декларує, що пасажири можуть безкоштовно здати свою ручну поклажу в багаж на стійках реєстрації в аеропортах. На практиці ж пасажири можуть зіткнутися з тим, що співробітники на стійках відмовляються реєструватися ручну поклажу як багаж. В такому випадку це необхідно буде зробити перед посадкою в літак, помістивши чемодан на спеціальний візок біля трапа літака. Оскільки посадка відбувається швидко, радимо вам забрати всі цінні речі до оголошення посадки в літак.

wizzair

Візок перед трапом літака Wizz Air, на яку необхідно буде помістити ручну поклажу для розміщення в багажному відсіку перед посадкою в літак. Фото: avianews.com

Де я отримаю свою ручну поклажу, яка була здана в багаж?

Забрати свою ручну поклажу по прильоту ви зможете в залі прильоту на звичайній багажної каруселі, на якій видається багаж.

Нові правила поширюються на всі аеропорти маршрутної мережі Wizz Air?

Нові правила введені 22 червня 2018 року і поширюються на всі аеропорти маршрутної мережі Wizz Air. Однак перший час процедури застосування нових правил можуть відрізнятися в деяких аеропортах.

Як довго будуть діяти нові правила перевезення ручної поклажі на рейсах Wizz Air?

У Wizz Air повідомили, що нові правила введені на постійній основі.

Джерело

banner

Залишити відповідь